Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Zavarna, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a barátnőtök ennyit foglalkozna magával?

Figyelt kérdés

Hetente járna masszíroztatni (csoki masszázs, thai talpmasszázs, arc-, fejmasszázs).

2 hetente menni manikűröshöz, pedikűröshöz.

3 hetente gyantáztatna, szempillát töltetne.

4 hetente festetné a haját.


Ezen kívül heti 2-szer menne rúdfitnessre és egyszer pilatesre, minden reggel futna.


Zavarna, ha így figyelne a külsejére?


2015. aug. 13. 11:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

ilyen barátnőm biztosan nem lenne...

természetes csajok jönnek be, belegondolva hajfestés, manikűr, szempilla töltés.....

meghagynám másnak ezt a csajt :)


22F

2015. aug. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%
Amíg nem nekem kellene fizetni, csak örülnék neki, hogy ilyen igényes. 18/f
2015. aug. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Mi az a szempilla töltés??? :O
2015. aug. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

1 percembe került rákeresni...

[link]

2015. aug. 13. 11:31
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem mindig ilyen típusú barátnőim voltak :)
2015. aug. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem, mert ez egy jó csaj, nagyon igényes, szeretem az ilyeneket.
2015. aug. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Miért zavarna, ha ennyire igyekszik, hogy vonzó legyen? Azon persze elgondolkoznék, hogy őt vegyem-e feleségül, mert egy gyerek mellett ilyesmire nem lenne ideje. :)
2015. aug. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Van egy 3 éves kislányom (a baba apukájával nem jött össze a dolog) és mindenre van időm mellette, a születése után 4 héttel már folytattam ezeket.

Szóval semmi nem lehetetlen egy kisgyerek mellett sem.

2015. aug. 13. 11:44
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha ő állja az egészet, é ez boldoggá teszi miért ne. :)) Bár a heti hajfestés nem túl jó a hajának, és a szempilla feltöltés sem.5-10 év múlva a túlzásba vitt ilyen jellegű szépítkezésnek meglesz a böjtje..( bocs, kozmetikus és sminkmester vagyok :D )
2015. aug. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

En minden nap manikurozom a kormeim. Bar az enyem termeszetes. Hetente epilalok. Szempillam csak tartossal van festve. Nem mu. En kemenyebb spotokat csinalok. Hajfestes 2 hetente. Sminket nem hasznalok. Az elettarsam minden nap megmassziroz.


Szerintem a sportra kellene koncentralnod.

2015. aug. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!