Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan lány/nő, aki szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány/nő, aki szerelmes szeretne ugyan lenni, de nem akar megházasodni? Ha igen, ennek mi az oka?

Figyelt kérdés
2015. aug. 18. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
az hogy kb.100-szor megkérdezed ezt egy nap
2015. aug. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést most posztoltam ki először.
2015. aug. 18. 12:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Én szerelmes vagyok a barátomba de meg beszéltuk h soha nem fogunk meghazasodni mert mindketten feleslegesnek tartjuk. Nem fogják jobban szeretni egymást ha össze hazasodnak és egyikunk se szereti az ilyen felhajtasokat.. Általában azt mondják minden lánynak az az álma h legyen esküvoje... Nah nekem ez sose volt.. Nekem csak az az egyetlen vágyam h ameddig élek együtt maradjak a pasimmal és ehhez nem kell hazassag...
2016. febr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!