Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az igaz hogy jobban érdeklem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz hogy jobban érdeklem a lányokat ha leszarom őket?

Figyelt kérdés

Sokszor írok rá lányokra az elején jól is megy de a végén valamit mindig elrontok.

Ha nem írnák rá senkire és leszarnám őket akkor jobb lenne?



2015. aug. 18. 13:12
1 2
 1/11 Blade Bone ***** válasza:
Nos, mivel alapból te írsz rájuk, úgy, ha lesz..rnád őket, akkor nem is beszélnétek.
2015. aug. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Én 3 éve sz@rom le őket magasról, és ugyanúgy semmi nem történt mint azelőtt, amikor nem sz@rtam le őket.


Nem vagyok ember a szemükben.

2015. aug. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Nem, legalább is nálam, ha valaki bunkó, leszar, annak eséple sincs. Igaz, én komoly kapcsolatot szeretnék. 16/l
2015. aug. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hogy másoknál, hogy van azt nem tudom én konkrétan körberöhögnélek (bocs a kifejezésért) ha azzal akarnád felkelteni/genntartani a fogyelmem, hogy ignorálsz.
2015. aug. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Te inkább tanulj meg helyesen írni✋✋
2015. aug. 18. 22:42
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem, alapvetően ez is azon múlik, mint minden más a nőkkel kapcsolatban. Ha jól nézel ki és van lóvéd, akkor rugdoshatod őket, úgyis csüngeni fognak a farkadon. Ha meg ezek nincsenek, akkor kezdhetsz imádkozni, mert a csoda kategóriába fog tartozni, ha valaha rád néz egy nő.
2015. aug. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ, mennyi pénzed van, és mennyire nézel ki jól.


Ha álompasi vagy, csinálhatsz bármit, nyomulni fognak rád a csajok. Ha nem vagy, akkor is csinálhatsz bármit ,egyik se fog emberszámba venni.

2015. aug. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igaz,ahogy meglátsz az utcán egy jó nőt már fossad is szembe,mindig úgy zabálj ,hogy hígfosásod legyen az a leghatásosabb.
2015. aug. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igazad van :D szarvaspörkölt pudingal megteszi a kívánt eredményt
2015. aug. 19. 11:45
 10/11 Rozsda~RUST válasza:
Egy fiú osztálytársam vagy ezt a módszert alkalmazza , vagy homár. Folyamat felmászik rám , követ mindenhova , csesszemeg nekem az a csaj kell akit ő le se szar.
2016. máj. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!