Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik, hogy beleszerettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy beleszerettem?

Figyelt kérdés

Beszélgetni kezdtem egy lánnyal interneten keresztül. Egész nap azt várom, hogy írjon, állandóan mosolygok, ha rá gondolok és egyszerűen nem bírom kiverni a fejemből... Gyönyörű lány, úgy érzem, hogy teljesen beleszerettem.

Létezik, hogy interneten keresztül is belezúgtam valakibe? Vagy ez teljesen abszurd?



2015. aug. 19. 11:48
1 2
 1/13 anonim válasza:
65%
Létezik.. Tapasztalat :)
2015. aug. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia.

Ahhoz hogy valaki beleszerres valakibe ahhoz ismernie kell az illetőt, nem csak simán ismerni, hanem elég jól ismerni. Interneten keresztül nem tudsz beleszeretni őszintén. Csak te gondolod úgy hogy szeteted ezt a lányt. Interneten keresztül teljesen más tud lenni egy ember mint a valóságba. Ezzel nem azt a tudatot akarom benned felkelteni hogy akkor ő nem normális, csak interneten más mint szemtől-szemben. Most még csak szimplán tetszik, bejön neked a lány. De ismerd meg a valóságban is. Ha erre nincs lehetőség akkor abból hosszú kapcsolatra ne számíts. De azért sok sikert ;)

2015. aug. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Abszurd de létezik. Sajnos jártam már így. A baj az ezekkel,hogy ilyenkor egy illúzióba leszel szerelmes nem pedig magába az illetőbe. Hisz őt nem ismered. A megismerés személyesen kezdődik amit a netes csevej nem helyettesít csak alapot ad hozzá.
2015. aug. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ne add át magad ennek, ez legyen alap egy vérbeli ismerkedésre. Ez még csak illúzió. Most felkeltette az érdeklődésed. Jöjjön mielőbb a személyes randi, ez mindkettőtöknek javára lesz.
2015. aug. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem a lányba szerettél bele, hanem abba a valakibe, akit te a lány fotója mögé gondolsz.
2015. aug. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Letezik. Enis igy erzek most :( pedig o nem is bizik nennem
2015. aug. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Beleszerettél abba a valakibe, akit te amögé a lány mögé képzelsz, aki lehet nem is önmagát adja, csak egy képet mutat neked...ergo te abba a képbe vagy szerelmes.
2015. aug. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Leszbikus akkor te is lany vagY .es mien tars lerrso oldalon ismerkedtetek meg?
2015. aug. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gondolom te is lany vagy es kanyba szerettel bele
2015. aug. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Itt ismerkedtünk meg és Facebook-on beszélgetünk (szinte egész nap). Nem csak külsőre tetszik. Amiket eddig írt magáról, azok mind-mind nagyon tetszenek.

Félek, hogy igazatok van. :(

2015. aug. 19. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!