Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehet, hogy beleszerettem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy beleszerettem a kolléganőmbe?

Figyelt kérdés

Annyira, de annyira kívánom a közelségét és érintését. Nem tudok az érzés ellen tenni semmit, szerencsére csak heti 1-2x találkozunk. Ha meglátom, csak Őt tudom nézni. Múltkor megkérdezte, hogy miért nézem ilyen furcsán. Azt mondtam, hogy nagyon hasonlít egy régi ismerősömre.

Más nem jutott az eszembe.

Igazából nem is várok választ, csak ki akartam írni magamból. Szörnyű ez az érzés. Úgy viselkedek, mint egy fiatal kis csitri, hebegek, habogok mellette. (elnézést a fiataloktól) :)) Pedig elég magabiztos nőszemély vagyok. A koromat le sem merem írni...

:)))



2015. jún. 25. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha nőszemély vagy és a kolléganődbe szerettél bele akkor vagy biszex vagy leszbi vagy. VAGY KAMU A KÉRDÉS XDDD
2015. jún. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem inkább testiségre vágysz a kolléganőddel :)

Nem vevő egy kis kalandra?

2015. jún. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Légyszi írd meg hány éves vagy :DD
2015. jún. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy vevő lenne-e 1 kis kalandra, de az biztos, hogy Ő is furcsán néz rám, sokáig, hosszabban, mint általában "szokás".


Tabunak tartom, mert 1. kolléganő 2. van férje. A fene vinné el... :))


Vki kérdezte priviben, hogy csak akkor vagyok-e zavarban, ha vele vagyok, merthogy egyébként határozottnak tartom magam. Igen, csak akkor. De, mondjuk szoktuk egymást ugratni, jókat szócsatázni. :) Eléggé egy rugóra jár az agyunk.


Szörnyű...


A korom nem számít... ;)

2015. jún. 26. 21:18
 5/8 anonim válasza:
jaaaj, csak bele ne szeress... tapasztalat :)
2015. júl. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

....egyre jobban belebonyolódok a helyzetbe.....lassan az sem érdekel, hogy férje van...


Beleszeretni? Hááát....

2015. júl. 30. 21:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindketten lányos lányok vagytok?
2015. júl. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, csajos nők vagyunk. Ő a nőiesebb, magassarkú és műköröm is rendszeresítve van nála. Nálam ezek nem játszanak, de ettől még csajosan öltözködök. Miért kérdezed?
2015. aug. 6. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!