Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mitévő legyek? Nagyon nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Nagyon nehéz helyzet ajj TANÀCSOT KÉREK!

Figyelt kérdés
Na szóval, én állítólag a férfiak szerint egy bomba nő vagyok. Mondjuk edzek is eleget.. Mindig is az olyan fiúk tetszettek akik ugyanígy edzenek. Mondhatni felszínes vagyok mert mindig ilyen férfiakra néztem csak. Na de megismertem egy fiút, aki már az első pillanattól kezdve valamiért szimpatikus volt. Nem akármilyen a kisugárzása. Viszont nagyon duci, igaz sokat fogyott már és edzeni is jár de sose lesz az az esetem alkat mert még most is olyan 120 kiló lehet:(. Ezek ellenére lányokat megszégyenítően igényes és nagyon helyes arcra is. Igaz abban sem az esetem de tényleg írtó jóképű! A gond az ott kezdődik hogy szerintem beleszerettem mert én ilyen értelmes, vicces, jó kisugárzású, varázslatos fiúval még életemben nem találkoztam. Vele pedig egyre többet mert nembírok magammal azt veszem észre hogy hiànyzik a vele töltött idő, beszélgetések. Egyszerűen tényleg el se hiszi az ember hogy létezik ilyen. Egy külön világ ha mellette vagyok a többi ember elszürkül hozzá képest és ezt olyan barátnőim is megerősítik akik csak párszor látták. És még élni is tud, ez aztán magával rántja az embert mégjobban. Viszont nem szeretnék felszínes lenni, de tudom hogy egyszerűen nem tudok testileg vonzódni hozzá mert sajnos ezeket a kis 70kilós kockahasú sportosabb lányosabb alkatú fiúkat szeretem. Eddig igaz egyetlen fiúval volt szexuális kapcsolatom és lehet hogy őt keresem másokban is, nem tudom. De ez a sràc egy főnyeremény minden tekintetben kivève a testèt:( tudom most megkapom majd a leszólásokat de értsétek meg ezt a helyzetet, nagyon nehéz. Azóta akármilyen fullos, jó pasi udvaról és találkozom is valamelyikkel, egyszerűen mindig eszembe jut ez a srác, hogy mennyivel más szint minden tekintetben. Jobban érzem magam vele mint akármelyik ostoba fiúval akin csak a szemem jó legeltetni. Szerintetek mi tévő lehetnék??????

2015. aug. 20. 01:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok.
2015. aug. 20. 01:02
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom ez igy nem egyszerű


Ő egyáltalán járna veled?

neki bejössz vagy csak barátnak tekint?

Beszélj vele ezekről aztán kiderül.

2015. aug. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja és még kiegészíteném azzal hogy szerintem ha el is határoznám a dolgot hogy megérné közelednem hozzá, lehet hogy ő nem akarná mert fél hogy nem elég jó egy ilyen alkatú lánynak mint én:(
2015. aug. 20. 01:11
 4/12 A kérdező kommentje:
#2 bejövök neki mondta, de arra is utalt hogy nem is próbál ilyenekkel semmit mert tudja hogy nekünk milyen fiúk kellenek...
2015. aug. 20. 01:12
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Erre csak annyit tudok mondani,hogy a kulso valtozik De a lelek ugyan az marad. Ez a srac letud fogyni es tesz is erte, viszont nincs ra garancia,hogy talalsz egy olyan ertekes fiut mint o aki 70kilo lesz :D gondolj arra hogy a szive miatt ekkora mert nagy szivnek nagy hely Kell.

18/L

2015. aug. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem rád hagyta a döntést. Szóval ha túltennéd magad ezen a testalkat-dolgon, vagy mondjuk elhatároznád, hogy pl. 95 kilóval már oké, akkor lehetne ebből bármi. Segíthetnél edzeni neki. Milyen magas? És Te?
2015. aug. 20. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem megér egy próbát.. Nekem is mindig a vékony srácok jöttek be kifejezetten, aztán az első hosszabb kapcsolatom mégis egy nagyjából 100 kg-os sráccal lett (igaz, hogy mi azóta szétmentünk és a férjem is a vékony kategóriába tartozik).

De nekem is akkor ez furcsa volt, igaz én nem sportoltam semmit, de nagyjából ugyanezek a dolgok futottak át a fejemben... mert valamiért megfogott. Tehát ha más nem , lesz egy pár szép éved.

2015. aug. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A külsőt mindig lehet alakítani-a belső örök. Fogyaszd le:D
2015. aug. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, ezt igazán akkor fogod megbánni majd, ha lefogy netán és jó pasi lesz külsőleg is. Mert olyan embert találni akivel ennyire elszürkülne a külvilág pozitív értelemben, nem sokat fogsz találni újra. Most nem azt mondom hogy ha netán lefogy, akkor majd megjegyzi neked hogy, "bezzeg most meg kellenék, mi?" lehet hogy nem ilyen fajta ember, de ha akkor startolsz majd rá, biztos meglesz a véleménye is ezzel kapcsolatba rólad.

Sportoljatok együtt, fél év alatt drasztikusan meg lehet változni ha jól eszik az ember, és van egy kevés mozgás is. Ha sportolsz tudod nagyon jól. Szerintem ne szaladsz el.

2015. aug. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#6 én 172, őt nem tudom biztosra de kb 10-15centivel magasabb
2015. aug. 20. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!