Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a jobb? Jobb híján belemenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jobb? Jobb híján belemenni egy amúgy csak "tűrhető"-nek titulált kapcsolatba vagy várni egy tökéletesre ami viszont lehet hogy sosem fog eljönni?

Figyelt kérdés

Értitek a dolgot ugye. Most van az, hogy belemész holott tudod nagyon jól, hogy nem lesz éppen fáklyásmenet. Erre nagyszerű válasz az, hogy "akkor ne menjünk bele". Egyetértek. Ámde, jön a koppanás, mert mi történik abban az esetben, ha várod a tökéletest aki sosem jön el... Az élet gyorsan eltelik... És ott állsz vén trotyakosként aki már menni se nagyon tud és katéterrel pisilni.


Vagyis. Akkor most. Melyik a jobb? Jobb híján belemenni egy döcögve dübörgő (mint a magyar gazdaság) kapcsolatba vagy várni hogy eljöjjön a tökéletes társ aki lehet csak lehetséges létezése pont olyan nagyságú mint a pannon puma legendája.


Szóval mi a jobb? Magányosan eltengődni akár egész életünkben vagy belemenni egy közepes kapcsolatba "eh úgysem jön jobb, én sem leszek fiatalabb" alapon? Aztán ha pont akkor jön egy jobb, akkor a jobb híján emberkének jöhet az "új irány" ami az életemből kifelé vezet. (Szegénykém, "nagyot" veszítene. Na jó bizonyos dolgokban tényleg)


Na, de egy szó mint száz szeretett szabadszájú számonkérő szakavatott válaszolóim.


Melyik a jobb? (Nyílván egyik se, de mondjuk azt, hogy ez a kettő lehetséges lehetőség adódik alapból)



2015. febr. 21. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább vagyok egyedül, mint egy rossz kapcsolatban. De ha nem hiszel ebben, nagyon magányos vagy, akkor hajrá, tapasztald meg a saját bőrödön, hogy milyen az, mikor csak muszájból vagy valaki mellett.
2015. febr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem az a jobb ha inkább egyedül vagyok.
2015. febr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha belelátnánk mások agyába, szerintem nagyon sok tökéletesnek tűnő kapcsolat korántsem igaz mindkét fél részéről. Dehát ez van.


Igen örökké nem lehet várni, azért az évek telnek múlnak és egyedül maradhatsz, szóval ha már évek teltek el és semmi remény egy igazira, akkor elképzelhető, hogy belemennék egy ilyenbe.


De az biztos, hogy nem házasodnék meg és nem akarnék tőle gyereket.

2015. febr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3-mas vagyok.

Persze ezt nem 15 meg 20-onévesekre értem.

2015. febr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én most úgy gondolom, hogy inkább egyedül maradnék. De ha még 30 évesen is egyedül leszek, akkor lehet, hogy újra átgondolom a dolgot.


26/N

2015. febr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hozzáteszem: tökéletes partnerre biztos, hogy hiába várunk. De hozzánk illőt, nekünk valót még találhatunk :-)


26/N

2015. febr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!