Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez mennyire kínos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire kínos helyzet?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel mindketten még szüzek vagyunk, de már egy ideje együtt vagyunk, és úgy gondoltuk, hogy a tényleges aktus előtt inkább megismerkednénk egymással úgy "intimebben" is. Tehát volt sok csókolózás, aztán levetkőztünk, majd én elkezdtem őt nyelvvel lent kielégíteni, és mikor orgazmusa volt, akkora öröm ért, hogy én is elmentem. Ő hozzám sem ért ott lent, de én az örömtől, minden egyéb nélkül elmentem.

Ez nagyon kínos, ugye? :(



2015. máj. 5. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem kínos sőt! A nőnek is örömet okoz ha ezt látja. Csak félénk kicsit de hidd el idővel bele fog jönni :)
2015. máj. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem olvastál figyelmesen szerintem. Én vagyok a fiú, és én mentem el, azután hogy nyelvvel kielégítettem a barátnőmet.

Egyébként valóban félénk vagyok, csodálom, hogy van barátnőm egyáltalán.

2015. máj. 5. 12:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kínos :)

Szerintem még imponált is neki, hogy ennyire élvezted az ő titkos helyét. :)))

Semmi gáz ezzel, tényleg.

2015. máj. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lányként sem érzem kínosnak. Egyetértek az elsővel, ez határozottan imponáló dolog, hogy ennyire tetszett az ő gyönyöre :)
2015. máj. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Most megnyugodtam, remélem ő is hasonlóan gondolja, mint ti.

2015. máj. 5. 12:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Dekisaranyooos :3 biztos örült neki :))
2015. máj. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!