Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátol mondani valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátol mondani valami megoldást hogy ne féljek enyire? Meg szerintem a fiút nem érdekeltem ha a szemem elött beszélt másssal ugye?

Figyelt kérdés

Èn ès a volt párom 1 èvig voltunk együtt,èn nagyon szerettem ,egyszer megcsalt ès megbocsájtottam amit tiszta szivemböl bánok ès haragszom is magamra emiatt . Aztán egyszer csinált valamit ès szakitottam vele,gondoltam küzdeni fog,de nem tette így vège lett.


Sokat,rengeteget szenvedtem miatta,azota hogy csalt nagyon megváltoztam ès sajnos rosz fele.


Öt már nem szeretem de az hogy csalt fáj ès megmaradott bennem.


Napokban vesztem össze egy fiúval vagyis szakitottam vele ,kialakult volna valami de nem tudtam benne megbizni se benne se más fiúba;csak az jár az eszembe hogy nem fog szeretni ès meg fog csalni ,ezek után a fiú betett egy csoportban ahol egy lánnyal flörtölt ,hát nagyon rosszul esett.



2015. júl. 19. 00:09
 1/6 anonim válasza:

Az utóbbit hagyd a francba... ennyi esze lehet.

Mikor szakítottál azzal, aki csalt? Mert ha nem rég, akkor értem, hogy nem megy a bizalom.

2015. júl. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már hèt honapja
2015. júl. 19. 00:17
 3/6 anonim válasza:

Az kevés idő ahhoz, hogy ez elmúljon benned, és nem az lenne a megoldás, hogy mást keresel.

Kicsit élvezd h egyedül vagy, barátkozz, utazz, jól beszéld ki ezt barátnökkel. Új kapcsolatra várnék helyedben még vagy fél évet.

2015. júl. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom ènis ezt szeretnèm de anyira vágyom rá hogy szeressenek ,hogy valakinek ènis számithasak ..:(..
2015. júl. 19. 00:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Jól mondja az előző válaszoló,előbb le kell zárni a korábbi kapcsolatodat magadban.

7 hónap?

Van,akinek elég.

Van,akinek nem.

Szituáció és emberfüggő.

2015. júl. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretem már ez bisztos de fáj hogy csalt mert nem èrdemeltem meg
2015. júl. 19. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!