Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pár hónappal ezelőtt beleszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hónappal ezelőtt beleszerettem az egyik munkatársamba. Akkor elutasított. Elképzelhető, hogy megszeret miután jobban megismert, vagy csak illúzió?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben mintha változott volna a viselkedése velem szemben, bár eddig is jól megvoltunk, mint barátok. Üzire, sms-re azonnal válaszol, támogat lelkileg, beszél magáról is. De mostanában többet odajön csak úgy, Nem tudom csak én akarom így látni, vagy valóban változtak az érzései.
2015. aug. 21. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem.Mert egy normális emberke, nem kezd munkahelyen senkivel.Szerintem ne táplálj hiú reményeket. Normális emberke, és normálisan akarja a munkatársi kapcsolatot alakitani, de ebbe ne láss semmi pluszt.
2015. aug. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ismerek sok embert, akik munahelyen ismerkedtek meg, és boldog házasság lett belőle! Akkor ők nem "normális" emberek?
2015. aug. 21. 20:53
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Ők azt csinálnak amit akarnak, én azt csinálok amit akarok.

Mindenkinek más a mércéje. Van akinek belefér, van akinek nem. Nekem nem és sosem fért bele, pedig lett volna már alkalmam, nem egy nem kettő.

2015. aug. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet csak szimpátia, lehet több is, ezt ő tudná megmondani.
2015. aug. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát, velem is igy volt, nem kellettem a lánynak.

kicsit később, most már nem tűnik úgy, hogy elege van belőlem. múltkor folyton hozzámért, véletlenül. ha történne valami, számolj be :)

2015. aug. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Remélem lesz miről beszámolni :-)
2015. aug. 24. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!