Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik, ha tudtok róla hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ha tudtok róla hogy egy nő szerelmes belétek, de nektek nem kell, akkor is folyton nézitek és keresitek vele a szemkontaktust, meg a közelében akartok lenni stb?

Figyelt kérdés
2015. aug. 21. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem kezdeményezz, ahelyett hogy ide irkálsz ;)
2015. aug. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, akkor megmondom neki, hogy én nem vagyok szerelmes belé. Nem hülyítem, nem hitegetem, mert az csak rosszabb neki.
2015. aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, ő megmondta hogy nem érdeklem őt....de egyáltalán nem ugy viselkedik...mondjuk eléggé felidegesitettem őt multkor (az most lényegtelen h mivel), és utána mondta ezt....de azóta viszont egyáltalán nem ugy viselkedik velem, mintha egyáltalán nem érdekelném....de megkérdezni tőle nem akarom, az már szánalmas lenne...
2015. aug. 21. 21:27
 4/10 anonim ***** válasza:
hát ha felidegeled és akkor mondja, hogy nem érdekled, máskor viszont egyértelmű jeleket küld, akkor sztem simán összejöhettek
2015. aug. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
velem is ezt teszi egy pasi
2015. aug. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sztem ezek maguk sem tudják mit akarnak...
2015. aug. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanezt csinálta egy srác. De az igazság az volt, hogy csak bűntudata volt, és folyton azt figyelte, mennyire vagyok szomorú...Hagyjad szerintem.
2015. aug. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ő pedig pont azóta csinálja ezt, amióta én elhatároztam, hogy azért sem leszek miatta szomorú, a közelében (egy helyen dolgozunk) direkt nyugodt, jókedvű leszek, nem fogom szomorú fejjel bámulni, had lássa csak, hogy leszarom....na pont azóta vettem észre hogy tök máshogy viselkedik, ő bámul folyton, ő keresi a szemkontaktust, meg majd elolvad ha velem beszél, és még mintha neki esne rosszul, hogy én próbálok vele közömbösen viselkedni...most vagy nem tudja mit akar, vagy az egóját piszkálja ez az egész, vagy elhamarkodottan mondta h nem kellek neki....mindegy, majd ugyis kiderül idővel, én most már futni nem fogok utána!
2015. aug. 21. 23:58
 9/10 anonim ***** válasza:

Kezdj el boldog-boldogtalannak azon sírni, hogy friendzoneba tettek, és hangoztasd, hogy a rossz fajta lányoknak van csak sikerük az ellenkező nemnél. (A pasikat megnyugtatja, ha ezt csinálják)


Kérdező, szerintem próbáld meg kerülni ezt az illetőt, csak neked rosszabb, ha ez folytatódik...

2015. aug. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azon vagyok :/ csak sajnos munkában muszáj találkoznunk, de hálistennek nem minden nap,csak heti néhányszor
2015. aug. 22. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!