Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elfelejteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni? Annyira fáj

Figyelt kérdés

Tudom 13 évesen nevetségesnek tartjátok hogy sirok egy fiú után.De ő az osztálytársam és az első szerelmem.Mindennap látom.Ő szakított velem,mert nem így képzelte el,de a valódi okot nem mondta el,vagy csak nem értem mit értett ez alatt.Mikor szakított velem olyanokat írt az exének hogy őt szerette igazán meg hogy ő 2 lánnyal járt(engem is beleértve)de üres szivvel,mert egyiket se szerette igazán csak őt.Pedig mikor velem volt nekem mondott ilyeneket és ő mondta hogy az exe milyen egy $egghülye.Mikor le volt törve,akkor is csak én mentem oda hozzá.Az osztály se nagyon szerette,a fiuk se.Még a barátaim ellen is fordultam mikor összebalhézott velük.Most meg ninden forditva lett.Ő lett az osztály középpontja,a fiuk még néha nyaknak is nekik,és ő is olyan köc sög lett mint a többi fiu.Mikor látom hogy milyen menő és jól el van,nekem ez belül iszonyatosan fáj.Nem tudja milyen fájdalmat okozott és ezt még csak nem is tudja.Ez megy már szeptember óta.Most én estem át a ló tulsó oldalára.Legszivesebben oda mennék és szétfejelném vagy mit tudom én.Egszerüen nem tudok a jövőmre koncentrálni.Akárhova megyek folyton eszembe jut.Az osztály társaságára se vágyom.Lemondtam a velük való szilveszterezést,mert ő is ott volt.

Azt se értem hogy előttem olyan nagy "Rómeó",nak tartotta magát,mert akit szeretett,annak mindig adott.Írta is nekem hogyha elhagynám,akkor öngyilkos lenne.

Azután amit az exének mondott,azóta nem nagyon van vele.

Nem tudok rajta tovább lépni.Neki vannak haverjai,még az én haverjaim is vele lógnak én meg ülök egy magam egy szobában(most is)



2015. jan. 29. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Tudom,hogy nehéz.Főleg 13 évesen,de hidd el még nagyon sokszor leszel szerelmes..S biztos találsz majd értelmes pasit is :)


Akármennyire is nehéz,de próbálj meg rajta túl lépni..Barátkozz másokkal akkor,tanulj,foglald le magad mindenfélével..

2015. jan. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Próbálj meg a barátaiddal több időt tölteni, még fiatal vagy ahhoz hogy ilyen dolgok miatt szomorkodj
2015. jan. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tudom hogy fiatal vagyok,hiába foglalom me magam mással,nem megy.Volt hjogy 1 hűnapig elvonta a figyelmem a jövőmet,amit tervezek,ami a szakmám lesz.Most meg visszaestem.És a legrosszabb hogy ő nem tudja hogy mennyire szenvedek.

Azon gondolkoztam hogy talán mert ő olyan fiu,akinek egy ideig jó egy kapcsolat,de aztán ráun az illetőre.Meg lehet hogy megfordult a fejében az hogy ő fiú,nem kell foglalkozni lányokkal,mert tudja hogy a fiúk befogadják,ha nem lesz ilyen nagy "Rómeó".De akkor mi a fenének kezdett el az exével foglalkozni.És ha jrta hogy legyün barátok akkor mért nem jr rám soha?!Egyáltalán mi a fenéért töltött velem kb. 2 évet mint barát?!!!

2015. jan. 29. 17:05
 4/7 A kérdező kommentje:
Elvonta a figyelmemet a jövő.Akartam mondani
2015. jan. 29. 17:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Pont ez a baj,hogy ezen rágódsz..Ha megvan már mi szeretnél lenni akkor inkább avval kösd le magad..Ne agyalj,hogy mi miért történt..Mondjuk én beszélek..Ugyan ezt teszem.. :D


Az pedig egyáltalán nem rossz,hogy Ő nem tudja hogy Te mennyire szenvedsz..Nem is kell neki tudnia..Attól nem lenne jobb semmi.

2015. jan. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igaz.Le is kötöm vele magam,csak suliban mindig ott van.Nekem meg bámulni kell a fejét.De már megvan mi leszek és alig várom hoy i tt hagyjam ezt a kócerájt.Ha meg megint közeledni kezd hozzám,elküldöm a jó édes p.csába.

Csak az idegesít,hogy amikor én vele voltam és ő "szenvedett"akkor nekem úgymond muszáj volt oda figyelnem rá.

2015. jan. 29. 17:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Most legutoljára írtál le jobb dolgokat is. Jobb ha nem gondolsz bele hogy az ilyen legalja senkik hogy gondolkodnak, mármint ő meg a "barátai".
2015. febr. 21. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!