Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha ti nagyon jóképű férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ti nagyon jóképű férfiak lennétek, a nők álma, bárkit megszerethetnétek, melyik utat választanátok?

Figyelt kérdés

1. Minél több nővel szexelnétek és nem horgonyoznátok le senki mellett, csak egyéjszakás hódításaid lennének.


2. Csak sodródnátok az árral, ismerkedtek egyszerre több csajjal és aki csak arra jó, azt megdugjátok, aki megfog a személyiségével, azzal összejönnétek.


3. Kizárólag komoly kapcsolat érdekelne, nem feküdnél le fűvel-fával és kutatnád a rádtapadt potenciális nők közül azt, aki a leggyönyörűbb és a legjobb személyiségű, keresnéd a legjobb barátnő- vagy feleséganyagot.


4. Nem érdekelnének a nők, maximum csak szórakoznál velük, szédítened, hitegetnéd őket és ha meguntad őket csak úgy kilépsz az életükből.


2015. aug. 22. 16:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ha a bosszú és az ösztöneim vezérelnének, kihasználnám az összes rám tapadó szutykot, majd elhajítanám őket, mint egy széthasznált, koszos, büdös felmosórongyot. Csakhogy nem ezek vezérelnek; habár megfordulna a fejemben, hogy milyen lenne, ha fordulna a kocka, és én lennék felül, mégse merném megtenni, ehhez kéne némi kurázsi.


Szóval ugyanúgy élném tovább szerényke életemet, és kíváncsian fürkészném, hogy makulátlan külsővel kifélék, mifélék találnának meg. Nyilván nekem is könnyebb dolgom lenne, mert egy tök ártalmatlan kezdeményezés esetén sem küldenének el a nők a halál f#szára, hanem én lennék nekik az etalon, és valószínűleg a szívük mélyén rám vágynának. Több hónap, vagy akár több év alatt tudnám csak kitapasztalni, hogy melyik nő lenne az egyetlen, aki nem azért szeretne velem összejönni, mert külsőre mindenem tökéletes, hanem amiatt, mert érdekli őt a hobbijaim, elfoglaltságaim, a magánéletem, az érzéseim, a lelkivilágom, az egész lényem, és a többi; ez sajnos a legnehezebb része lenne, mert már ott kimerülne a vonzalmuk következménye, hogy mutogathatnának a barátnőknek, rokonoknak, ismerősöknek. Innentől kezdve akármilyen is lehetnék belsőre, úgyis én lennék számukra a tökéletesség.

2015. aug. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

11-es, azért ez nagyon elszomorító, hogy manapság ilyenek a csajok.. ilyenek a csajok tényleg?


30N

2015. aug. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12-es! Nem mindegyik ilyen, de sok ilyen van sajnos.
2015. aug. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A kérdésre meg nem tudok őszintén válaszolni,mert nem vagyok abban a helyzetben, most írhatnám,hogy a 3-as lehetőséget választanám, de ha valóban történne egy csoda és jóképű lennék, nem olyan, mint most, hogy ép, hogy karcolom az átlagos külső alját, akkor lehet, hogy össze-vissza kefélgetnék minden nőt, de lehet, hogy csak komoly kapcsolat érdekelne. persze sokan írják,hogy a 3.,így, hogy sikertelenek a nőknél de vajon tényleg azt választanák e?
2015. aug. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Az ötödik:

Nem érdekelnek a nők, nem szédítem, nem hitegetem őket, örülök a magányos, szabad életnek. Külsőtől és nemtől függetlenül ezt teszem.

2015. aug. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha a nők álma lennék, akkor sem kellene egy felszínes & anyagias csaj. Összejönnék egy normális értékrendűvel, a felszínes és anyagias nőket meg brutálisan kihasználnám. Tanulni abból sem fognak, de legalább lesz valami következménye a hozzáállásuknak.
2015. aug. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
1
2015. aug. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!