Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak én látom úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy, hogy rengeteg "csúnya" lánynak van jóképű pasija?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat járok városokban szerte az országban és azt tapasztaltam, hogy elképesztő nagy a konkurencia a férfiak között, hiszen rengeteg csúnyább csaj (nem kifejezetten visszataszító csak teljesen átlagos, szexuálisan kevésbé vonzó esetleg +10 kiló felesleggel párosulva) is talán az átlagnál jóképűbb (magas, szálkás, barna hajú) pasival jár együtt. Szóval nem tudom, hogy ekkora-e a választék a pasikból, vagy ma már minden fiatal így néz ki (én egyébként egy cingár törpe vagyok). Ebbe belegondolva, elég nagy a mérce a férfiakkal szemben, mert nem elég ha van pénzed, legyél jóképű és emellett az sem biztos, hogy egy olyan nőt találsz akihez valóban vonzódsz, mert lejjebb kell adni az igényeidet, hiszen sok csaj csak a tökéletes herceget keresi. Engem 35 évesen szerencsére már nem érint a kérdés, viszont eléggé sajnálom a mai átlagos vagy az alatti srácokat, hogy ennyi felszínes nő van.

2015. aug. 4. 21:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
7%

Nem, ez teljesen általános jelenség, én is ezt látom bármerre megyek az országban.


Én is alacsony, vézna, ocsmány férfi vagyok, szóval azt hiszem teljesen meg tudlak érteni. Hasonló korú is vagyok mint te.


A baj tényleg azzal van, hogy a "hozzám illő" lányoknak is csak a jó külsejű férfiak kellenek, akik lehetőleg nem is csórók.

2015. aug. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%

"Csúnya" nem létezik.Akit te annak tartasz az lehet másnak a legszebb ember a világon.

Én nem vagyok egy Adonisz(nagydarab vagyok,stb..)de sok barátnőm volt már.

Barátnőiknek nem tetszettem,de nekik igen és ez a lényeg...

27/f

2015. aug. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

Hát, én nőként nem így látom:D Külső alapján kb. háromféle férfi van (a 18-35 éves korosztályban): "félisten", "átlag" és "ha az utolsó férfi lenne se". Az első és a harmadik összesen a férfiak 10%-át teszi ki kb... (5% a félisten, 5% a nagyon csúnya kategóriában).

Szóval a legtöbb nőt bizony teljesen átlagos külsejű férfiakkal látom. Igazából ha belegondolok, két kezemen meg tudom számolni, hogy hány olyan férfi van a környezetemben, akire azt mondom, hogy "na, ez tényleg baromi jól néz ki". Hozzáteszem, nem is mindegyiknek van barátnője...

Ezzel szemben gyakran találkozom azzal, hogy egy igazán szép lány egy (számomra) elég csak csúnyácska, vagy max. az átlagos alján elhelyezkedő pasival van.

Ja, és a barátom is az átlagos kategóriába tartozik.

2015. aug. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Én sem tartom magam szexi csajnak, inkább átlagosnak, vagyis pontosabban nem szeretek kiöltözni és kifesteni magamat, de azért stílusosan öltözködöm a magam módján, a hosszú szőke hajam összekötve hordom, nem leengedve és kivasalva/begöndörítve. Ez manapság már az átlagos, szürke egér jelzővel egyenértékű.


A barátom helyes, sötét hajú, borostás és izmos pasi. Mikor megismertem is tetszett a külseje, de aztán a belsője mégjobban megteszett, így jöttünk össze 2 év barátság után. Pedig lehetne jobb csaj bnője is, de engem választott, mert szerintem nagyon jól megértjük egymást. Nem hinném, hogy ezért felszínes lennék, nem kerestem a tökéletes pasit sem, így alakult

2015. aug. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Csak félig off, de nagyon kíváncsi vagyok a nők véleményére: Ha választani kellene egy 170 centis kb. ehhez a fickóhoz hasonló külsővel rendelkező férfi között:

[link]

vagy egy ilyen típusú arccal rendelkező, de mondjuk magasabb (184-188 cm) pasas között, akkor kit választanátok.: [link]

2015. aug. 4. 21:28
 6/18 anonim ***** válasza:
98%
Ugye most csak viccelsz?:) Azért elég egyértelmű, hogy az első link a helyesebb, a magassága meg egyáltalán nem érdekel. (Lehetőleg legyen 165 cm fölött, bár szerintem ez nem extrém igény, egyetlen ennél alacsonyabb férfit ismertem életemben.) Egyetértek azzal a válaszolóval, aki szerint nem igazán létezik "csúnya". Egyik barátnőm párja sem tetszik, ők pedig el vannak olvadva, milyen tökéletes kívül-belül a választottjuk. Az én párom is olyan messze áll az ő zsánerüktől, hogy legfeljebb távcsővel vennék észre.. És bár én csúnya nőnek számítok (hiszen a +10 kg szerinted már a "szexuálisan kevésbé vonzó" kategória, és hol vagyok én attól..), soha nem kezdeményezett nálam csúnya férfi, és ők sem azért, mert nem találtak jobbat. A szerelmet tartósan nem lehet eljátszani. Ennyit arról, hogy a konkurencia miatt fanyalodnak a férfiak a "csúnyákra". Senki nem fog olyannal összeállni, aki nem vonzó számára, még akkor sem, ha te nem érted, mit eszik rajta az illető. A felszínes nőket/férfiakat nem arról lehet felismerni, hogy van párjuk, aki (szerinted) jobban néz ki náluk.. valamit nekik is nyújtani kell a másik számára, hogy viszonzott legyen a szerelem. A felszínes emberek általában pont egyedülállók, és azért panaszkodnak, amiért a másik nem rájuk sem hederít, vagy nincs közöttük normális nő/férfi. Aki csak a külső értékeket keresi, az általában nem rendelkezik olyan személyiséggel, hogy megfeleljen bárki számára párkapcsolat céljából.
2015. aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
a nők , ha megtudnák mennyi pénze van a másodiknak természetesen háromnegyedük(vagy több) a másodikat választaná ....
2015. aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%
Én is gyakran látok olyat, hogy elég csúnyácska nők egész jóképű pasikkal mászkálnak, hát ez van.
2015. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%

Csak a külső jegyek alapján egyiket sem. Arcra az első nyilván jobban néz ki, de nálam a magasság elég komoly szűrő tényező (amit hasonlóan szigorúan veszek az a kora és a helyesírása, ezekben nem alkudozom- mindhárom azért, mert már tapasztaltam, hogy nem érdemes).


Viszont alapvetően értelmes ember párkapcsolatra nem is a másik külseje alapján választ párt. Tulajdonképpen én is mászkálok elég sok felé, és egyetértek a korábbi lány hozzászólóval, a pasik legtöbbje átlagos, nagyon kevés átlagon felülit, és nagyon kevés olyat látok, akire azt mondom, hogy még bottal sem. Néha, amikor olyanom van, direkt figyelem a férfiakat út közben, metrón, buszon, utcán sétálva, és ugyan nem számolgatom meg nem skálázom őket, csak kategorizálom nagyjából abba a 3 kategóriába, amit a korábbi válaszoló is említett. És bizony, én 3 éve vagyok Budapesten, eddig kb 3 vagy 4 olyan személyt láttam (darabra, úgymond), akik belekerültek a "bottal sem" kategóriába, az összes többi ha a "nem kellene" dobozba került, akkor az leginkább a stílusa vagy ápolatlansága miatt került oda. Sajnos az a helyzet, hogy jelentősen többen vannak, akik ilyeneken buknak el, mint azon, amit a természet adott nekik.


De alapvetően azért legtöbbször átlagos srácokat látok, akiknél ránézésre is meg tudom mondani, hogy ha ilyen-olyan tulajdonságai lennének, biztosan nyerők lehetnek csajok körében. A minap is láttam a villamosmegállóban egy erősen túlsúlyos fiatal srácot, és egyből beugrott, hogy a kis kerek feje alapján ő igazán nagy humorzsák lehet, és tuti buknak rá a nők, ha mindemellett még határozott és magabiztos is. Nekem legalábbis ilyen feltételek mellett biztos bejött volna. És én a magam részéről nem érzem, hogy különösebben csúnya lennék, szerintem azért nem vagyok rossz bőr, tehát nem csak végső elkeseredésemben mondom ezt, mert bárki szóba jöhetne nálam.


De nyilván én is le leszek pontozva, mert egyértelműen csak hazudok, álszerény vagyok, vagy csak a ritka kivételek egyike. Persze. Mert az nem lehet ok, hogy férfiakról beszélsz, akik csajokat, és nem nőket akarnak meghódítani.

2015. aug. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Pacsi, utolsó!:) Teljesen egyetértek veled. 3. voltam:)
2015. aug. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!