Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, férfiak! Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Miért nem meritek kimondani a nemet egy nőnek, ha látjátok, hogy tetszetek neki?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes voltam egy srácba...Úgy tűnt rajta, még külső szemlélőkkel is, hogy tényleg kellek neki. Figyelt engem, nagyon kedves volt velem, megjegyezte a szavaimat, folyton dicsért, zongorázott nekem...én pedig beleéltem magam. Bár konkrétan sose mondta ki, hogy tetszem neki, mégis úgy tűnt. Én néha elhívtam sétálni, ő eljött, sokat beszélgettünk csak úgy, fél-egy órákat; sok mindent elmondott magáról. Néha hazakísért...A fellépésünkre is elhívtam, amire eljött, szinte csak engem nézett, nagyon cuki volt :), után meg puszit adott, megölelt :D Nagyon boldog voltam :) És reménykedtem.


Sajnos viszont már év vége volt, vizsgaidőszak :/ Ő pedig megbukott, megint...Sokan szerencsétlennek tartották, nem volt valami népszerű srác. Megviselte a többszörös kudarc, otthagyta a gyülit is. Én nem tudtam, hogy látom-e még valaha, ezért írtam neki, és elmondtam finoman, hogy nagyon kedvelem, és gondolkodjon rajta. Azt mondta, jó...De nem válaszolt. Felköszöntött egyszer, és kérdeztem, mi van vele, de látta, nem ír. Nagyon szomorú voltam.


Teljesen megtört. Hónapokon keresztül reménykedtem, és mindenki mást visszautasítottam, csak miatta. Persze, az én hibám is, mert beleéltem magam, de tényleg úgy tűnt, hogy szeret! :'( Ráadásul érzékeny is volt, teljesen lelkitársamra találtam benne.


Miért nem lehet elmondani, hogy nem? Miért kell ilyen gyáva módon megfutamodni? Azt hiszi, így kevésbé fog fájni? Pont, hogy nem! Mert a barátnőim bíztattak, nagyon sokáig bíztattak, még az után is, hogy nem írt...én pedig még tovább reménykedtem. Rosszul esik.


Mindennek már több, mint 2 éve. Azt hittem, már feldolgoztam. De nem. Inkább mindenkire haragszom, elutasítom az embereket és magamba zárkózom. Ha megmondta volna, ha került volna inkább, ha nem viselkedik így, talán már hamarabb túl lennék ezen. Lehet, sokak szeméében ez a viselkedés szánalmas, de én valóban ilyen érzékeny vagyok és mélyen érintenek a dolgok. Most hazudhatnék, de ez az igazság...


22/L



2015. aug. 23. 15:32
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
De az is lehet, hogy nem kellettem neki...eléggé.
2015. aug. 23. 15:35
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

Miért nem veszed a bátorságot, és beszélsz vele? Személyesen, négyszemközt?


Tudod hány élet siklott már ki azon, mert a felek gyávák voltak egymással beszélni, és féltek a visszaútasítástól, pedig lett volna esélyük egymással, és odáig-és vissza voltak egymásért? Rengeteg.. Tessék légy bátor és beszélj vele..

2015. aug. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Már beszéltem vele! Megmondtam neki egyértelműen (facebookon), hogy nagyon kedvelem. És azóta nem írt! Pedig többször is fent volt. Ennél nincs egyértelműbb :( Élőben pedig azóta nem találkoztunk.


Egyébként meg nagyon sok ember szerint mindig egy férfinek kell először szerelmet vallani. Én nem adtam erre, és most úgy érzem, a női önbecsülésem is szinte semmi lett.

2015. aug. 23. 15:40
 4/17 anonim ***** válasza:
18%

Ne haragudj, de ilyet felnőtt, mélyérzésű ember kizárólag személyesen intéz, és nem FB-n.

Ha normálisan rendezted volna a dolgokat, most nem lennél ennyire mélyen.

2015. aug. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De vizsgaidőszak után már nem is találkoztunk.
2015. aug. 23. 15:46
 6/17 anonim ***** válasza:
5 Vizsga után is van élet, és emberek találkoznak..
2015. aug. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
5: Elhívhattad volna inkább valahova és élőben is elmondhattad volna ahelyett, hogy neten írtad meg az érzelmeidet neki.
2015. aug. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Azt hiszed, nem próbáltam? De nem ért rá, utána pedig már nem volt a városban.
2015. aug. 23. 16:34
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha nem ért rád, akkor szerintem egyértelmű, hogy nem akart tőled semmit.


Ha én érzek valamit valaki iránt, akkor akár az időt is képes vagyok úgy ferdíteni, hogy beleférjen a szívem választottja. Pusztán nem érdekelted. Sajnos.

2015. aug. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Akkor most mit csináljak? Hogyan lépjek tovább?
2015. aug. 23. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!