Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szimpla barátságnál fiú-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szimpla barátságnál fiú-lány közt normális, hogy mindenki megkérdezi körülöttünk, hogy jártok-e?

Figyelt kérdés

Eléggé jóban vagyunk egy osztálytársammal (lánnyal), de EGYENLŐRE még nem alakult ki és nem is tervezzük hogy bármi is kialakuljon... Normális hogy mindenki ezzel jön, vagy csak én érzem érettebbnek magam az átlagnál?!


15-16os korosztályról van szó

16/F


2009. dec. 23. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
jovan még hangsúlyozd is ki hogy nemtudsz helyesen irni, EGYELŐRE TE LÁNGÉSZ!!! nincs benne N!!!!!!! semminél nem vagy érettebb...
2009. dec. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ehhez az egészhez hogy jön az, hogy érettebbnek érzed magad a korodnál? Nem, egyébként nem vagy értett, és igen, normális, hogy ezzel jönnek, ha sokat vagytok együtt és nem ismerik azt, ami köztetek van, csak annyit látnak, hogy az a fiú és lány sokat van együtt.
2009. dec. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért lennél érettebb a korodnál? Ma már 13-14 éves csitrik simán lefekszenek a barátjukkal. Nem azt mondom, hogy ez a követendő példa, mert nagyon me ez, de az, hogy egy 16 éves jár valakivel, egyáltalán nem teszi őt érettebbé a koránál. Az érettésg nem ott kezdődik, hogy összejössz valakivel, bár ezt elég sokan nem tudják, főleg a fentebb említett leánykák.
2009. dec. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok rendes, megtisztelő választ, és segítséget! Igazán sokat segítettetek, most már én is tudom, hogy mi a helyzet. Igazán kedvesek vagytok amiért ily bátorító szavakkal szóltok hozzám..

És, nektek is Boldog karácsonyt...

2009. dec. 23. 21:12
 5/6 anonim válasza:
hát...normális, ugyanis az osztálytársaitok többsége teljesen hülye, és nem tudja/gondolja hogy pont az ilyen kérdésekért marad ez a kapcsolat csak barátság, vagy e miatt fog lassabban kialakulni más is, esetleg az egyik fél beijed, nem szeretné, hogy a többiek ezzel jöjjenek, és kicsit elzárja magát a lány/fiú elől, attól függ melyikőtöket zavarja inkább... sajnos ismerős szituáció :/ 15/L
2009. dec. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ja és ha ha EGYELŐRE nem alakult ki semmi, akk miért is nem tervezitek ? kicsit ellent mond a kettő (: előző voltam...
2009. dec. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!