Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti kb mennyi idő után költözte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kb mennyi idő után költöztetek össze a barátotokkal?

Figyelt kérdés

Mi régóta ismerjük egymást, de alig vagyunk együtt 3 hónapja, és már ezzel van, hogy költözzek hozzá...én még nem merem bevállalni, félek, hogy mindent tönkretenne..

24/l 30/f



2015. aug. 24. 11:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az emberek mindig megérzik a kapcsolatuk jövőjét. Ez jutott az írásodról eszembe.
2015. aug. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

1,5 ev utan koltoztunk ossze. 3 honap utan en sem koltoztem volna meg, pedig nagy volt a szerelem es mi is ismertuk mar jo par eve egymast, mikor osszejottunk.


A jozan esz dontott. Az elejetol kezdve gyakorlatilag 7bol 5szor egyutt aludtunk, kesobb mar majdnem minden nap, de meg nem akartunk osszekoltozni.

Aztan mikor mar mindketten tenyleg vagytunk ra, nem akartunk ingazni egymas kozott, mert semmi ertelmet nem lattuk, na akkor osszekoltoztunk.


Semmi nem valtozott egyebkent, hiszen elotte is mondhatni egyutt eltunk, de jo erzes, hogy egy hely az otthonunk.

2015. aug. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
10 hónap után.
2015. aug. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ezt mondtad már neki?

Mondd hogy várjatok vele, mert 3 hónap az valóban nem sok még párkapcsolat szempontjából. Bár van aki második nap összeköltözik. Nekem 3 évet kellett rá várni kb, többet nem is várnék. Ez volt a max. Mondjuk mi messze lakunk egymástól, nekem már nem buli hogy hétközben csak telefonon hallom és csak ha ráer mert dolog közben nem beszélünk. S volt olyan hét, amikor egész héten ez volt nem is egyen. Nem bulis.

Még frissek vagytok, viszont már a kor meg van hozzá, hogy nem kell 3-5 évig várni az együttélésre. Minek? Én már azt gondolom ha nem tudunk együtt élni mert olyan a személyiségünk, hogy nem paszol, akkor feleslegesen vár az ember még plusz 2 évet. Lakva ismerszik meg a másik igazán.

2015. aug. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A 4es elméletét a gyakorlatba átültetve az ismerettségünk (nem együttjárásunk, ismerettségünk) első hónapjában már együtt éltünk. Gyakorlatilag. Merthogy kb hetente mentem vissza a kollégiumba, ahol akkor laktam, ruhát mosni meg ilyesmi, de ez az állapot is kb két hónapig tartott, mikor végül már kétségtelenül is összeköltöztünk egy közös albérletben. Ez volt másfél éve.


Egy pillanatig nem hezitáltam/tunk, egy másodpercnyi kétely sem volt bennünk. Alapvetően magától történt minden, és ha így éreztük jól és természetesen magunkat, akkor miért kellett volna a józan ész bármilyen érvére hallgatni? Megjegyzem, nem tudom, nálatok mi a helyzet, nálunk a józan ész egyetlen ellenérve a tényleges összeköltözés ellen az lett volna, hogy még fiatal a kapcsolat, és én még egyetemistaként nem tudtam/tudok olyan fix bevétellel szolgálni, mint ő. De ez utóbbit megbeszéltük, a páromat egyáltalán nem zavarja, ő is szorgalmazta nagyobbrészt az összeköltözést. Hát összebútoroztunk.


Nem tudom, ez hogyan tenne tönkre bármit is, mármint, ha összeköltözéskor megutáljátok egymást, jobb azt még az elején megtenni, és nem évek múlva. Szerintem. Persze van romantikája a külön töltött, randizgatós időszaknak is, mikor mindig izgatottan készülődsz és kicsíped magad egy találka előtt, esetleg lemondod a randit, mert hasmenésed van, de alapvetően ha komolyan terveztek egymással, komoly szándékkal, akkor az összeköltözés nem ront el semmit, csak mert ez a rész kimarad. Legfeljebb előbb kiderül, mi is történne x év múlva.

2015. aug. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

3 hónap után (ennek 6 éve)

ha nem tudtok együtt élni, jobb, ha minél előbb kiderül

2015. aug. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2hét után. Hamarabb összecsiszolódtunk. Persze voltak gondok az elején, de együtt mindent meg lehet oldani.
2015. aug. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kb egy hónap után, azóta 3 ève együtt vqgyunk ès már gyerekünk is van :)

Ha komoly a kapcsolat szerintem felesleges várni sokat, hiszen lakva ismered meg igazán a másikat.

Èn a hajamat tèptem volna, ha valakivel èvekig járok utána összeköltözünk ès kiderül, hogy lakva elviselhetetlen.

Nem pazarlom az időm ilyenekre.

2015. aug. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én mindig is utáltam a randizgatást. A csaj kedvébe járni....

Aztan majd összeköltözés után majd fogja hiányolni a sok randit, azt h a kedvébe járjak....

2015. aug. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
4 hónap után :)
2015. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!