Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindig mindent ő akar fizetni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig mindent ő akar fizetni. Hogy értessem meg vele, hogy ez engem zavar?

Figyelt kérdés

Bárhová megyünk nem engedi,hogy fizessek. Eddig max nagy könyörgések árán tudtam én pl a boltban.

Ettől meg olyan érzés,mintha élősködnék.


2015. aug. 24. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
24%

Vannak ilyenek.... nem miattad csinálja, magukat érzi többnek attól, hogy viríthatja a lóvét, azzal nem törődik, hogy neked ez kellemetlen. Mert Ő ettől VALAKI.

Voltam ilyen kapcsolatban... 2x is. Hát köszi, elég volt...

2015. aug. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem engedtem:) vagy ha tudtam, hogy nem tudom visszahívni, mert nem volt zseton akkor nem fogyasztottam semmit.
2015. aug. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Visszahívni se lehet, nem arrol van szó,hogy van nálam pénz vagy sem. Hanem,hogy én csak nagy harcok árán fizethetek márha sikerül ezt elérnem. És nem csak egy pohár bor vagy ilyesmiről beszélünk, ha épp beülünk valahová,hanem sima bevásárlásról is.
2015. aug. 24. 21:49
 4/5 anonim ***** válasza:

lehet azt gondolja hogy csak formaságból kérdezed és igazából elvárod hogy fizessen.

megtörtént sztori: egyik lányismerősöm mint egy csicskát lehívta a Balatonhoz az egyik fiút akiről tudta hogy odavan érte persze csak azért hogy fuvarozza haza Pestre őt és az anyját. Formaságból megkérdezte az út végén mivel tartozik és a srác előkapta a mobilját osztott szorzott(fogyasztás megtett kilóméter meg hogy hárman voltak abból ketten utasok) és mondott a piaci árnak tök megfelelő összeget.

kifizették de utána ágyő volt. én pont onnan tudom hogy a csaj és az anyja boldog boldogtalannak mesélték a sztorit azzal hogy micsoda sz...rágó volt a srác.

2015. aug. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Érdekes lány lehetett.

Viszont szerintem annyira már ismer,hogy tudja,hogy nem várom el. Sőtt.:)

2015. aug. 24. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!