Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Válófélben lévő nőbe szerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válófélben lévő nőbe szerettem bele. Egyáltalán van értelme várni, vagy kimutatni az érzéseimet? (tapasztalatokat szeretnék kérni) 35/F

Figyelt kérdés
A férje a munkatársam (ez a megismerkedésünk után derült ki). Van egy közös gyermekük.

2015. aug. 16. 01:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Tapasztalat: válóFÉLBEN, szakítóFÉLBEN, stb. levővel nem érdemes. Többségüknek csak pótléknak kell az új, hogy megkapják tőle azt, amit a férjüktől/barátjuktól nem kapnak meg, de amúgy meg eszük ágában sincs szakítani/elválni.

Majd ha megtette, akkor utána lehet rajta gondolkodni.

2015. aug. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ez szerintem hulyeseg ,ha mar hazassag gyerek utan arra jutottak ,hogy valnak ,akkor ott nyilvan nem egy hete vannak gondok ,ez nem egy tiniszerelem.

de inkabb azt mondom ,ha nem kaptal tole egyertelmu jeleket ,akkor varj.nem biztos ,hogy most arra vagyna ,hogy egybol ramozdulj.inkabb csak tamogasd ,beszelgess vele ,hallgasd meg!

2015. aug. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!