Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mas is van azzal ugy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mas is van azzal ugy hogy szeretne sok ev (tized) utan viszontlatni elso szerelmet meg ha, anno, csalodast is okozott?

Figyelt kérdés
2015. aug. 27. 12:04
1 2
 1/11 LazyJones ***** válasza:
Nem. Eszembe sincs a közelébe menni még egyszer az életben.
2015. aug. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen! Egy szép szerelem, még ha viszonzatlan volt is, egy életre szép emlék lesz. Én 25 év után kerestem meg a diákkori nagy szerelmem, és csodálatos forró napokat, éveket éltünk meg! Próbáltuk bepótolni az elszalasztott időt!
2015. aug. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ertem ,de mar parkapcsolatban voltal a talalkozaskor ?
2015. aug. 27. 12:17
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, mindketten házasságban élünk, gyerekek...stb! De megbeszéltük hogy nem változik az életünk, de annyi boldogságot adunk egymásnak, amennyit tudunk! Ez már 13 éve tart, de még mindig vigarosak a találkozásaink. Pedig heti szinten találkozunk!
2015. aug. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsónak. Undorító a családoddal szemben a viselkedésed.
2015. aug. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ne itélj, majd ha az én cipőmbe jársz, akkor dumálhatsz. De addig élj meg még vagy 30 évet.
2015. aug. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor dumálok amikor akarok, ez az oldal azért van.

És igen akkor is undorító, hogy a családotok előtt 13 éve képmutatóskodtok mind a ketten. Ahhoz már nincs gerinc egyikőtökben sem, hogy odaálljatok ki-ki a családja elé, és elmondjátok... Ha jól számolom 50 év felett lehetsz, tehát kisgyerekekre nem lehet hivatkozni, hogy miattuk nem lehet elválni.

2015. aug. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
utolsó, csak hogy meg legyen az örömed, még 4 szeretőm is van!! most boldogabb vagy? vagy csak szeretnél a helyemben lenni.....gyepes agyú,...
2015. aug. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hahaha, gondoltam en hogy igy lesz, mar csak a paprikas kommentarokert is erdemes volt kerdeznem. :)))))
2015. aug. 28. 10:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Lany vagy fiu vagy? Milyen csalodast okozott, ha nem vagyokmnagyon indeszkret.?
2015. aug. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!