Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol lehet megtalálni az igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet megtalálni az igaz szerelmet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, akik olvassátok, az lenne a kérdésem hogy hol lehet a legkönnyebben megtalálni az igaz szerelmet, mert pl: olyan hogy ZP vagy Morrison's helyeken nem igazán van olyan lány, max csak döngetni való, de a Netes társkeresés sem az igazi... Szóval arra kérnék ötleteket hol, és hogyan lehet megismerkedni a legkönnyebben a normális kedves lányokkal, és nem pedig a tini ribikkel. Én 23f vagyok. Kérlek korral és nemmel válaszoljatok a végén, hogy tudjam melyik korosztálynak mi az ideális ötlete.
2015. aug. 28. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Szinte bárhol megtalálhatod, ha szerencsés vagy és tudod, hogy milyen lányokat akarsz.

Pl. van akinek bejön a netes társkeresés (nekem bejött és 2 és fél éve vagyok boldog a párommal), van akinek nem, van aki személyesen se ér el sikereket, mások igen, van akinek működik a távkapcsi, van akinek nem..stb.

De, ha pl. komolyabb helyekre mész a haverokkal, pl. színház, kiállítás, könyvtár, vagy egy komolyabb koncert, akkor ott is érhetsz el sikereket, ugyanakkor sikertelenséget is.



25N

2015. aug. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez benne a legjobb, hogy bárhol. :)
2015. aug. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ismerkedj kocka lányokkal. :D Én is netes játékba jöttem össze a párommal. A kocka lányok általában átlagosak, nem ribisek. Nagy részüknek a kockulás nyújt menedéket a mindennapi hülyeségekkel szemben így ha ott megismersz valakit nyíltan fog majd beszélni és nem hazudik össze vissza, legalább is nekem az a tapasztalatom hogy minden kocka csaj tök laza és jó fej. :D
2015. aug. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet igy előre tudni, én azt gondoltam ki ha eljutok nyaralni akkor majd ott ismerkedem. Most ebben az évben kimaradt a nyaralás. A többi eshetőséget már kiprobáltam és nekem nem jött be idáig.. de hátha. Tehát eljárok szorakozni, de ott mindig ugyanazok vannak, akik idáig se jöttek be, internetten nem akarok.Járj el szórakozni, sportolni, előbb utobb csak összeakadunk a nagy ő-vel. 21L
2015. aug. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hozzam konkretan becsongetett, a labamat sem kellett kitennem otthonrol :)
2015. aug. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!