Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem ilyen nehéz megtalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem ilyen nehéz megtalálni a szerelmet? Már feladom.

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, mindig is feszengős,szorongós típus voltam..ezért megy nehezen az ismerkedés, legyen barátkozásról szó vagy bármiről. Az életem nem sok mindent ér így. Se bulizni nem járok, mert mennék ugyan, de nincs kivel. Itthon a szobámban vagyok és rágódok a magányon minden egyes nap..hogy nekem miért ez jut...még másoknak pasi, buli, szórakozás. Lassan már csak az vidít fel, ha megiszok egy féldecit..És sokszor belegondolok milyen jó lenne ha rám találna már a szerelem..hogy fontos legyek valakinek..de aki bejön, még ránézni se nagyon merek...nem tudom mi lesz így...rossz így élni...szürke, unalmas napok végtelen sorozata...
2014. okt. 17. 18:59
 1/10 anonim válasza:
88%
Nekem is nehéz, hasonló vagyok. Magát a lehetőséget nehéz megtalálni, hogy az ember ismerkedjen. :(
2014. okt. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
En is pont ugyanigy voltam, de aztan elkezdtem jarni bulizni es lettek barataim, azota boldogsag van. Senkivel sem tudnal elmenni bulizni egyet? Osztalytarsak/munkatarsak, baratok, rokonok, vagy valaki?
2014. okt. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kaptál már pártucat privátot, jól sejtem?

Nem a szerelmet nem találod, hanem célt az életednek, sajnos még mindig ott tart a világ, hogy elhitetik a lányokkal, hogy ők csakis a szőke herceg oldalán tudnak kiteljesedni. Hobbi kell neked, vagy bármi, ami leköt, viszont ebben nem tudok segíteni, azt neked kell megtalálnod.

2014. okt. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én már feladtam. De te nő vagy, sokkal könnyebb dolgod van.
2014. okt. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Veled egyidős voltam, amikor neten megismertem valakit. Most lett vége, előtte, utána más nem volt. Előtte ugyanolyan életem volt, mint neked, nagyjából lefoglalt a tanulás, hazajárás, barátnő, de a bulikból kimaradtam. Nem nekem való a pia, cigi, fű, party, mosdószex.....

Egyelőre én sem találom a helyem most, átérzem a helyzetedet. Azt tudnám tanácsolni, hogy keress valami közösségi tevékenységet. Járj el nyelvtanfolyamra, filmklubba, jógára, fotózni, kezdj el gyűjteni valamit. Nagyon jót tesz az új emberekkel való ismeretség, ez tapasztalat.

Aztán majd szólj ha bepasiztál, hátha felvidulok kicsit :-)

2014. okt. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ma 19.07

Hidd el nekem, én már kiteljesedtem. Jó egyetem, jó munka, jó másik egyetem, jó hobbi. De mit ér mindez, ha nem várhatom haza a szőke hercegem, és mindig egyedül alszom el, egyedül reggelizek, egyedül sétálok és legfeljebb a párnát ölelhetem?......

2014. okt. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Dettó, csak én már idősebb vagyok, lány, szorongós alkat, de hiába nyitok mások felé, le se sz..nak. Én bagózom. Az megnyugtat. Hova valósi vagy? Én se értem, miért nem jön össze semmi. Még barátság se.
2014. okt. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Üdv! 33/srác. Barátkozhatunk, ha vki szeretne..
2014. okt. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez. (Nem vagyok nő, ne írjatok!)
2014. okt. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is 22 évesen kezdtem el élni. Előtte nem tudtam társaságot szerezni hozzá. De aztán azt gondoltam: nehogy már az egész fiatalságom így múljon el! Elmentem kezdetben egyedül, aztán lett társaságom. Akkor (22 évesen) tudtam először igazán feloldódni. Nagyon jó volt. Majd eljön neked is.

Viszont, ha nem mozdulsz ki, csak otthon ülsz, akkor esélyt sem adsz annak, hogy találkozz életed párjával.

2014. okt. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!