Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok hozzá, ha a pasi így kérne bocsánatot?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 5 hónapja megismerkedtem egy lánnyal. Ő előtte szakított a barátjával. Eleinte jól ment minden nagyon sokat beszélgettünk, facebookon, telefonon, sms-be. Találkoztunk is párszor, de sajnos nagyon féltékeny voltam a volt barátjával, így ezt megunva kb 1 hónapja már nem beszélünk, sőt a telefont se veszi fel ha hívom. Legutóbb mikor rákérdeztem, hogy távolodtunk el ennyire, akkor azt mondta, hogy azért mert mindig a volt pasiját emlegettem. Engem ez a lány nagyon lenyűgözött és nagyon szeretem, szeretném ha legalább megbocsátana és legalább barátként mellette lenni és segíteni az életét. Azt gondoltam, hogy az esti órákban mikor már sötétedik egy hatalmas szívet kitennék gyertyákból, ők a 8.-on laknak így jól látható lenne este a gyertyák "világítása". Majd felhívnám és megkérném, hogy jöjjön le és ott elmondanám neki, hogy szeretem, mert még sosem mondtam neki csak írtam de az nem ugyan az. Elmondanám, hogy imádom a mosolyát, a szép nagy kék bociszemeinek a csillogását és, hogy nagyon szeretem. Sokszor próbáltam már elfelejteni, de annyira elvarázsolt, hogy hiába ismerkedek meg más lánnyal egyszerűen mindig csak rá gondolok, ha mással lányokkal beszélgetek. Szerinte eleinte jó volt velem, de ahogy ő fogalmaz "megbolondultam". Pedig csak fontos lett számomra és ezért meg a régebbi csalódások miatt aggódtam, már belátom, hogy hülye voltam. Nem is várom azt, hogy a karomba fog borulni, valószínűleg le se fog jönni hozzám, viszont így érzem, hogy ezt meg kell próbálnom és bocsánatot kell kérnem tőle. Már nem reménykedek abban, hogy ketten együtt leszünk, viszont szeretnék mellette lenni, ha csak barátként, de segíteni az életét, mert én ilyen csodálatos lánnyal még soha nem találkoztam mint ő. Szerintetek van értelme? Vagy ez már nagyon szánalmas próbálkozás és inkább tegyek meg mindent, hogy elfelejtsem?
2015. aug. 28. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem tegyèl meg mindent annak èrdekèben, hogy elmondhasd mit èrzel!Ne agyalj a kudarcnak mèg a lehetõsègèn se.

Csak arra koncentràlj amit èrzel!

2015. aug. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Never Never válasza:
Szia!(27L) Engem biztos sikerülne meghódítanod,de szerintem a csajszival valami nem ok!Ennyire nem hiszem h megkellett h sértődjön,szerintem valami van a háttérben!Az lenne a legjobb ha sikerülne vele beszélned,és megkérdeznéd tőle h nincs e valami más a háttérben amiért ennyire nem akar veled talizni!Ha minden rendben akkor ezt a gyertya-szives dolgot vállald be és azt is mondd el neki h mit jelent Ő neked! :-)
2015. aug. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de egy betegesen féltékeny embert jobb hátrahagyni, és csak idegesítene, hogy még mindig nem értette megy, hogy a nem az nem. Ez már érzelmi zsarolás, amit csinálsz. Ha meg akarna bocsátani, vagy értelmét látná, hogy kapcsolatot tartson veled, az elmúlt egy hónapban is engedett volna. A személyiséged nem fog változni a gyertyáktól és attól, hogy ismét bocsánatot akarsz kérni, miközben ő már rég továbblépett rajtad. Neki nincs szüksége rád, hiába akarsz vele barátkozni, ez a kapcsolat csak számodra lenne kifizetődő, mert nyilván te többet kapsz tőle ("lenyűgözött"), mint ő tőled, ezen kívül kétlem, hogy leállnál a baráti kapcsolatnál, ez csak egy jól hangzó szöveg, hogy a közelében maradhass fűzögetni. Gondolom ha a lány nem megy le hozzád beszélni könnyekig meghatódva a gyertyáktól, ő a szemét, nem?
2015. aug. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Miért lenne szemét? :O Az, hogy mellette szeretnék lenni, ha csak barátként is nem azt jelenti, hogy találkozni vele minden nap. Sőt én hamarosan költözöm külföldre szóval ez nem is lenne megoldható. Egyáltalán nem tartanám szemétnek, megérteném, hogy ő ezt már máshogy gondolja, viszont én jelenleg minden nap rá gondolok és valamit muszáj tennem, akár egy utolsó próbálkozás. Más részről szerintem is van más a háttérben, méghozzá egy másik pasi, szóval én már elkönyveltem a bukást, csupán olyan érzésem van, hogy muszáj ezt még megtennem. Ráadásul ez az első dolog amikor ilyet csinálok, mert még egyetlen lány sem volt ilyen fontos nekem :)
2015. aug. 29. 04:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék neki, de ez én vagyok. Egyszer én is majdnem dobtam valakit a beteges féltékenysége miatt, meg hogy folyton az exbarátommal jött. Mentünk sétálni, már nyávogott, hogy vele biztos jobban éreztem magam... aztán hogy ő gazdagabb volt, többet tudott nekem adni, biztos nem elég nekem amit most kapok (egy szóval se említettem!!!) és ezért fogom elhagyni... Annyira idegesített, hogy csak az én exem a téma, hogy legszívesebben fejbe csaptam volna. Szerencsére időben leállt mert már alig bírtam és a szakításon gondolkodtam. Ha szakítunk és nem fejezte volna be én nem akartam volna a közelemben tudni, mert az ilyet zakkantnak tartok akit jobb kerülni.
2015. aug. 31. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ezért én ennyire nem, csak mikor a volt pasija napi 300-szor felhívjam és napi 500 sms-t küld neki. Mind1 már lemondtam róla, nem csinálom meg, én voltam a hülye, hogy megbíztam ismét egy lányban. Egyébként megint együtt van a volt pasijával :) Mind1 :)
2015. szept. 1. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!