Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legtöbb nő tényleg képes az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nő tényleg képes az orránál vezetni egy pasit, főleg ha szép? Ha megcsalja a pasit, még akkor is képesek elérni sokszor, hogy a pasi kérjen bocsánatot és könyörögja vissza magát a nőhöz?

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 18. 22:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Erre egyed Férfiak is képesek....
2012. febr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
igen. én mindig elértem h a pasim kérjen bocsánatot miközben én csaltam meg.
2012. febr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Milyen férfi képes erre? Nekik nics punc.juk és melleik, ami elvarázsolná a másik nemet.
2012. febr. 18. 22:45
 4/12 anonim ***** válasza:

Sőőt én messzebre is mennék. Az az igazi jó nő aki képes az orránál vezetni a férfit. Mindezt úgy, hogy a férfi észre se vegye.

Persze a megcsalásos dolog undorító. De bizony elég gyakran még az is bejön, teszem hozzá helytelenül.


Piti dolgoknál pedig szerintem semmi gond azzal, ha a csaj rá tudja venni a pasit, hogy ő kérjen bocsánatot :P Egyfajta tiszteletet ad a nőnek szerintem.


De mint mondtam, a megcsalás az egész más dolog...


21F

2012. febr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Te nem nézel Family Guyt? Abban is Cleveland kért bocsánatot, pedig Loretta csalta meg :D


Tényleg vannak ilyen emberek, de nem csak nők, férfiak is.

Egyébként még szép, hogy nincs puncijuk, az nem vonzaná a nőket. Ők mással varázsolnak.

2012. febr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerintem meg ha egy pasi csalja meg a lányt és kiderül, akkor 10 ből 9 szer repül a pasi. Fordítva viszont teljesen más a helyzet.
2012. febr. 18. 22:55
 7/12 anonim ***** válasza:

Nevetséges. Nálam már a kapcsolat legelején tisztázott, hogy lehet övé az utolsó szó, de akkor az elsőt is viheti.

Tehát úgy próbáljon kiállni a saját hülyeségei mellett, hogy amennyiben haraggal válunk el engem többet nem lát. Csak ha hajlandó bocsánatot kérni, hogy ilyen idétlen.

Persze, ha a vita hevében meg tud győzni arról, hogy neki van igaza akkor nem kötöm az ebet a karóhoz, viszont épp ezért nem veszekszem szinte sohasem, mert ha nekem van igazam nincs értelme, ha neki akkor meg pláne.

Viszont egy ilyen megcsalás témát. Hát ez annyira durva, hogy még a gondolata sem merülhetne fel, mert már attól kifordulnék önmagamból és vérig sértődnék. Előttem még csak azt se mondja, hogy melyik fiút találja helyesnek. Én sem kötöm az orrára, hogy melyik nőre buknék. Nevetséges. Méghogy megcsalás után a pasi, mint a megcsalt fél kérjen bocsánatot.. Szánalmas férfiak vannak.

2012. febr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolatban van egy megalkuvó és egy teperő.


Ha a lány a megalkuvó és a fiú a teperő, akkor az lesz, amit leírtál.


Nemeket megfordítva ez ugyanúgy megtörténhet, természetesen minden fordul akkor.


Szóval ez nem a jó nők kiváltsága.

2012. febr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Dehogy. Nem vallanám be a kapcsolat elején, de tőlem sem repülne megcsalás esetén.
2012. febr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Gondolom az ilyen lány befenyíti a pasit, hogy ha nem kell neki így már, hogy megfektette a csajt az izmos gúnár, akkor zárják is le a kapcsolatot, a csaj arrogáns és nem fog sírni a pasi elvesztése miatt. De a pasi tudja, hogy ennyire szép nőt nem talál minden bokorban, így képes visszakönyörögni magát a csajhoz.
2012. febr. 18. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!