Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hinni az "egy életen át...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hinni az "egy életen át együtt", szerelemben? Ahol nincs megcsalás stb? A tiszta szertetben? Úgy tűnik nem.

Figyelt kérdés
2013. dec. 27. 23:48
 1/6 A kérdező kommentje:
akkor mért jó, ha vkit mgszeretek és közel engedem magamhoz?ha úgyis vége lesz?vagy szarrá aláz végül?pedog hát úúúgy szeret
2013. dec. 27. 23:49
 2/6 Sir Sarcasm ***** válasza:
öreganyáméknak sikerült, de manapság már egyre ritkább lesz
2013. dec. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én vagyok naív és idealista, de szeretném hinni, hogy van ilyen. Persze manapság egyre ritkább.
2013. dec. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hinni kell benne, hanem tenni érte...Meg persze valaki vagy képes a tiszta szeretetre, vagy nem, az ilyen ember megcsal vagy elhagy akkor is, ha te a lelked is kiteszed elé.
2013. dec. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hinni a templomban kell, ezért MIND A KÉT FÉLNEK egyformán tennie kell. Ha csak az egyik próbálkozik, az kevés.

Viszont kell némi szerencse is, hogy olyat találj, akivel egy irányba fejlődtök. Én huszonévesen találkoztam a volt férjemmel, közben elváltunk, de most 40 évesen azt látom, hogy annyira mások lettünk, annyira kétfelé fejlődtünk, más a fontos számunkra, hogy nem bírtuk volna hosszabb távon. Pedig az elején nagyon egymásra találtunk, sok közös volt bennünk. Csak közben ért minket mindenféle hatás, új élethelyzet (gyerekek, új érdeklődés, hobbi, munkahely, stb), hogy én is más vagyok mint huszonévesen, és ő is.... Akiknek ez a változás egy irányba tartott, mint pl. a szüleimnek, azok együtt tudnak maradni.

2013. dec. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lehet hinni az "egy életen át együtt"-ben csak hát nagyon oda kell figyelnie a feleknek egymásra. Ott van nagybátyámék esete, akik már több mint 40 éve házasok. Őket már csak a halál fogja elválasztani egymástól. De ebbe a több mint 40 évben rengeteg dolgon kellett átmenniük, még egy megcsaláson is. Ahol az asszonyka lépet félre. Akkor a nagybátyám azt mondta,hogy vagy ott hagyja azt a férfit és vissza jön a családjához vagy Isten vele. Vissza ment és azóta boldogan élenk együtt, unokáik körében. Annyi kísértés és gond, fájdalom van az ember életében,hogy egyes buktatóit nem mindig tudjuk kikerülni, így azt sem mondhatjuk,hogy tiszta a szerelem... Az körübelül Rómeóval és Júliával meg a korai halálukkal le is zárul. A szerelem idővel elmúlik és szeretetté lényegül át. A tiszta szerelem az a jóban rosszban , egészségben betegségben nyílvánul meg a legőszintébben. Hiszen annyira szereted a másikat,hogy képes vagy minden hibáját megbocsátani és mindenek ellenére szereted is!
2014. szept. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!