Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Lehet valaki újra szerelmes az első szerelmébe évek múltával újra?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát előfordulhat,de nállam biztos nem,mert tudom,hogy nem szép dolog,de legszivesebben megpofoznám a volt barátnőmet,amit csinált velem ^^
2010. nov. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
velem is előfordult már, sztem jó dolog :)
2010. nov. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem lehet, velem is megtörtént... pontosabban még mindig szerelmes vagyok az első szerelmembe, de sajnos ő nem viszonozza. (mondjuk nekem ez csak(?) 4 éve tart) Próbálom elfelejteni, de nem nagyon megy, ha időnként találkozunk, csak egyre jobban beleszeretek. Persze volt pár kapcsolatom azóta sebnyalogatásként és tényleg próbáltam beléjük szeretni, de ha valakit igazán szeretsz, azt sose tudod elfelejteni (sokan mondják, hogy az első szerelem a legerősebb és ezt még nehezebben lehet kitörölni a z emlékeinkből)

Sok szerencsét vele kapcsolatban :)

2010. nov. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
attól függ ki szakított, az akivel szakítottak, az biztos, a szakító fél nem valószínű, max ha meggondolatlan volt a döntése, vagy ha a másik nagyon megváltozott pozitív irányban. 21/L
2010. nov. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!