Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet tudni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet tudni, hogy egy felnőtt férfi igazán szerelmes és nem csak felszedni akar?

Figyelt kérdés

A tipikus csajozós dumák túl egyértelműek lennének :) Vannak, akik már kitapasztalták, hogyan legyenek hitelesek; el tudják hitetni, hogy szerelmesek. A legutóbbi sráccal is így voltam, ráadásul már régebb óta ismertem, nem hittem volna, hogy csak felszedni akar. És nagyon tetszett is, így könnyebb elhinni bármit is :) Viszont voltak árulkodó jelek...és utólag kiderült, tényleg csak arra akart.


Szörnyű, egyszerűen megrémít, ahogyan majdnem összejöttem vele...Tudnátok nekem még mondani apróságokat, hogyan buknak le az ilyen pasik?



2015. aug. 30. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Így minden előjel nélkül mondd, hogy szeretnél vele lefeküdni, ha azonnal rábólint akkor csak húsnak kellesz neki.
2015. aug. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha elég jól néz ki, úgyis elhiszed, hogy szerelmes beléd. Ha nem, akkor meg nem is kell neked.
2015. aug. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sehogy. De ezek mind marhaságok.

Ez idővel derül ki, és attól h 2. nap már lefeküdtök egymással akkor sem tuti h csak szexet akart hanem lehet h többet. elhagyhat 2 hét és 3 hónap után is ha neattán addig várna.

De ha mindenki így állna hozzá egy kapcsolathoz ismerkedéshez akkor felesleges lenne az egész.

Meg kell ismerni a másikat ahhoz pedig idő kell.

2015. aug. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2!

Mindig vannak jelek :) Csak a buta lányoknak lehet bármit eladni.

2015. aug. 30. 19:46
 5/5 A kérdező kommentje:

,,Ez idővel derül ki, és attól h 2. nap már lefeküdtök egymással akkor sem tuti h csak szexet akart hanem lehet h többet. elhagyhat 2 hét és 3 hónap után is ha neattán addig várna. "


Ez nagyon szép, és valóban így lenne igazi. Viszont rengeteg pasi van, akinek már megvan a véleménye arról a nőről, aki könnyen kapható...

2015. aug. 30. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!