Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni egy bizonytala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy bizonytalan sráccal? Hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés

A pasit előző kapcsolatában nagyon pofára ejtették, sérült is rendesen a büszkesége.

Megjelentem én, vonzódik hozzám, többet érez irántam, de úgy gondolja hogy nem annyit, amennyi szerinte egy párkapcsolathoz kellene.

Hagyjam a fenébe, vagy adjak neki időt, hátha kialakul mélyebb érzelem a részéről, kockáztatva azt, hogy én lehet hogy nagyot fogok csalódni, mert én viszont többet szeretnék tőle, és már így is kötődök hozzá valamilyen szinten.



2015. aug. 31. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd Drágám :) Én beszívtam már
2015. aug. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem bizonytalan, egyszerűen nem akar úgy, ahogy te őt.
2015. aug. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na, szerintem ez az a helyzet, mikor azt várja, hogy felajánlkozz neki. Aztán pár dugás után azt mondja majd, hogy "bocs, én próbáltam esélyt adni, de még nem megy. Frissek a sebek." És még ő lesz az áldozat.
2015. aug. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Már pár hónapja húzzuk a dolgot, ilyen se veled se nélküled kapcsolatban vagyunk, de viselkedésre olyanok vagyunk mint egy pár )csók és ölelkezés a maximum), csak amikor feljön a téma, hogy akkor most mi van, akkor jön elő ez a dolog hogy bizonytalan.

Szex nem volt, nem is lesz, ő sem akar érzelmek nélkül és én se, volt amikor (teszteltem) bepróbálkoztam nála, és ő állított le engem, mert érzelmek nélkül nem akarja, ő szeretkezni akar nem pedig dugni.

2015. aug. 31. 19:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Adj neki időt, de ne menj el a végtelenségig
2015. szept. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!