Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondta egy férfi, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta egy férfi, hogy a házasság elsősorban anyagi szövetség, így van?

Figyelt kérdés
Szeretői vannak évek óta,nyitott házasságban él,a feleségével ezt megbeszélték.Hiába szereti a szeretőjét,nem vál..szerinte a házasság egy anyagi kapcsolat..Ti ezt értitek?

2015. aug. 31. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

annyiban igen,hogy együtt lehet lehet lenni egy nagyon szép de proli családból származó lánnyal,de minden jobb módú férfi tudja,hogy nem ő lesz a felesége.

feleségnek azonos anyagi helyzettel rendelkező,hasonló szociális közegből származó és külsőre is stimmelő párt szokás nézni.

szóval más a két dolog.

ami a kérdésben van az viszont már a túltolt változat.

2015. aug. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%

Mivel van közös gyerek, lakás, autó, hitel esetleg üzlet....nem is beszélve a közös baráti körről stb. a válás nem egyszerű dolog.

Én is szerető vagyok, mert a párom egy ilyen anyagi szövetégben van, én pedig tudom hogy nem fog elválni, de egyelőre nem érzem hogy képes lennék új kapcsolatot keresni.

Értem, de nem tetszik. Én borítottam a bilit és elváltam, sosem csaltam és most mégis egy ilyen helyzetbe vagyok beleragadva.

2015. aug. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Persze. Aki lelkileg sérült és már alkalmatlan egy normális párkapcsolatra, az eszközként használja az embereket, és anyagi kapcsolatnak tekinti a házasságot. Ha akarna, még egy jó lélekbúvárral gyógyulhatna, de a tapasztalatom az, hogy meg sem látja az ilyen ember, hogy mennyire sérült, így javítani sem képes rajta. SZóval igen, értem. De ettől még a hiba az ő készülékében van, nem abban, aki hisz a szerelemben és a házasságban, mint érzelmi szövetségben.
2015. aug. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lakás van,de gyerek nincs..ezért sem értem. Talán mégsem szereti jobban a szeretőjét,mint a feleségét?Pedig tudtommal nagyon szereti..vagy ahogy az utolsó írta,félti az anyagi biztonságát..de ez akkor nem szerelem..
2015. aug. 31. 20:45
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Vannak olyan emberek akik szinte genetikailag képtelenek az igaz szerelemre. Tudnak lángolni, lelkesedni, nem tudnak viszont elköteleződni, nem tudják átadni magukat és bár úgy tűnik nagyon "szeretik" a másikat, mégis elvárják tőle, hogy egy jövő nélküli kilátástalan kapcsolatban éljen míg nekik feleségük van aki most, főz rájuk és neveli a gyereküket. A feleségüket meg "tisztelik" de nem annyira hogy ne csalják meg.

Ezek a pasik így próbálják rekreálni a többnejűség intézményét.

2015. aug. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem tudnék rá így tekinteni. Nekem 2 pilléres dolog a házasság. Érzelmi-gazdasági slapokon nyugszik.

Nem tűrnék megcsalást, de olyan pasihoz se mennék hozzá aki rossz anyagi helyzetben van és hajlandóság sincs benne, hogy ez változzon.

2015. szept. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

En nem hiszek ebben. Ilyenkor vagy a kenyelem diktal (azaz a ferfinek maceras lenne a valas es ezert inkabb nem iy eroltetni, az elonyoket kinyeri ket helyrol szeretotol kedvesseget, izgalmat, megertest, otthon ingyen szexet, fozest, megszokottsagot, rendezett anyagiakat...blabla sz@r szoveg). A feleseg, aki meg allitolag tud a nyitott kapcsolatrol, altalaban nem tud, csak pluszban el is nezi a masiknak az altala csak szexkapcsolatoknak tekintett kis mellekes nocskeket es bizonyara valamivel csak hozzajarult vagy nem a kozos ingatlanhoz, de hat valasnal ove lenne a fele es hat ezt nem is rejtette veka ala a kedves ferje elott.

Es itt bezarult a kor. A kenyelmes es NEM szerelmes ferfiak, akik sokat beletettek egy kozos ingatlanba vagy epp az az oveke nagyobbreszt, egyszeruen addig nem valnak, amig a perspektiva az, hogy ha valnek, akkor ugrott 10 milla, amit ne adj...ten még ki is kell fizetnie kezpenzben az asszonynak vagy el kell onnan koltozni, amikor mar ugy megszokta...na es elolrol kezdeni ezt az egeszet. Ugyan.

Aki szerelmes az ezen nem fog sokat gondolkodni, hanem intezkedik. Aki nem, az nem szerelmes. Es soha nem is lesz az...otthon jol erzi magat es ahogy elottem mar irtak fel se tunik neki, hogy egy nagyon serult lelku ember.

2015. szept. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
A jó szexhez nem kell házasnak lenni!
2015. szept. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!