Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik, hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy valakinek sosincs szerencséje a szerelemben?

Figyelt kérdés
23 éves férfi vagyok, és valahogy sosincs szerencsém a szerelemben. Eddig 3szor voltam szerelmes, de mindig reménytelenül(nagyon kellemetlen volt). Belém is volt már szerelmes legalább 5 lány, de beléjük meg én nem voltam szerelmes. Szóval a szerelmi életem egy katasztrófa, fogalmam sincs, milyen egy olyan párkapcsolat, ahol szeretsz valakit és ő is szeret téged. Alapvetően elégedett vagyok az életemmel, majdnem minden a legnagyobb rendben van, biztos családi hátterem van, vannak barátaim, egyetemet végeztem, a kinézetemmel is elégedett vagyok...stb. de van egy ilyen hiányérzetem, hogy sosem volt pozitív tapasztalatom a szerelemben.

2015. aug. 31. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
és azt az 5 lányt lefektetted?
2015. aug. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne töprengjél ezen, ne feszengj, ne parázz rá, mert nem lesz jó a kisugárzásod amennyire lehetne, és akkor nem figyelnek fel rád. Nyugi, csak vedd lazán!
2015. aug. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgyan így érzem magam...eddig két pasi volt akiért kitettem a szívem lelkem de nem értékelték úgyhogy mostmár nemis reménykedem. L/20
2015. aug. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja hát nálam az volt a helyzet már az első eset után, hogy úgy éreztem, már sosem leszek szerelmes. Aztán mégis megtörtént még 2x, de ugyanúgy reménytelenül. Amúgy alapvetően lazán veszem a dolgokat, meg előfordul hogy felfigyelnek rám, de ez semmit se számít, amíg nem olyan figyel fel rám, aki engem is érdekel. Am. nagyon nehéz felkelteni az érdeklődésemet, szinte minden hidegen hagy.
2015. aug. 31. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!