Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti álmaitok nőjével, férfijéve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizcar kérdése:

Ti álmaitok nőjével, férfijével vagytok együtt vagy csak jó az is aki épp van?

Figyelt kérdés

Én például nem tudom leszek e valaha is azzal együtt.

Volt évekkel ezelőtt egy lány akibe szerelmes voltam. Már ha csak megpillantottam, elkezdett zakatolni a szívem. Időközben eltávolodtunk egymástól. Eltelt három év, nem is láttam őt, már annyira elfelejtettem, hogy nem is gondoltam rá soha. Nemrég a sors úgy hozta, hogy összefutottunk és ugyanúgy mint régen, megpillantottam, elkezdtünk beszélgetni és elkezdett a szívem hevesen verni. Eddig soha egy nő sem volt képes ezt belőlem kiváltani. Viszont vele szinte semmi esélyem a kapcsolatra.

Lehet ő az akit legbelül a szívem igazán akar? Hiába vannak mások.


És...


Azért kérdem, mert pár embertől hallottam, hogy úgy, házasodott meg, hogy nem is volt szerelmes a másikba.

Számomra ez érthetetlen.

Szerintem szeretni valakit nem elég ahhoz, hogy együtt legyek vele, ahhoz szerelem is kell.

Vagy aki szereti a másikat az szerelmes is egyúttal?



2015. szept. 3. 11:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

Képtelen lennék úgy élni valakivel, hogy na jó, csak legyen valaki.

A mai napig, több év után is szerelmes vagyok a férjembe.

Viszont el kell mondanom azt is, hogy ismerek olyat, akinek nem hogy élete nagy szerelme lett volna, akivel családot alapított végül sőt, inkább baráti érzelmek fűzik hozzá. Állítása szerint neki már nem kell szerelem, így boldog.

Nem vagyunk egyformák. A lényeg, hogy tudjuk, mit várunk az élettől, a kapcsolatunktól.

2015. szept. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nagyon sokan nem azzal vannak együtt, akiről álmodoztak. Tekintetbe veszik az anyagi bizt6onságot, a stabilitást. A szerelem meg elmúlik, lehet valaki az álmaim netovábbja, de lehet 5 év múlva rémálom lesz.
2015. szept. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Mázlim volt. Külsőleg-belsőleg olyan, amilyen emberre mindig is vágytam. Nagyon az esetem. Szerencsére kölcsönös. 5 éve együtt, gyerekek is vannak már. A mai napig képesek vagyunk hajnalig beszélgetni, ha elcsípem, mikor zuhanyozik, távolról is képes vagyok nézni percekig. Szeretem kívül-belül, úgy ahogy van. És érzem, hogy ő is így érez. Szóval van még ilyen, igen.
2015. szept. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudnék úgy együtt lenni valakivel, hogy csak épp jó lesz ő is, mert kéznél van. Ez önbecsapás és a másik becsapása is, egymás idejét rabolják, akik így vannak együtt, esetleg kapcsolatfüggők. Természetesen vannak ilyenek is, én is látok ilyeneket, de helytelennek tartom ezt a hozzáállást. Egyedül jobb, mint egy olyan kapcsolatban, amire nem vágyom igazán.
2015. szept. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
Már pedig a szerelem elmúlt,vagyis átalakulás szerettél és ez az érzés sokkal többet tud nyújtani hosszútávon ha ápolják és nem hagyják elveszet a semmibe.Vannak kapcsolatok ahol elhanyagolják és csak azért élnek együtt mert az a legjobb amit kitunak hozni az életükből vannak akik még 20 éve élnek együtt meghitt szeretetben megértésében meg minden.Ha ápolás és tudod te mit szeretnél fogyasztói akarod lelni az életet mindegyik felsorolás akár jó is lehet mindenkinek más az ami jó, és megfelelő.
2015. szept. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
#3-nál a pont, én is így élek.
2015. szept. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

A szerelem nem alakul át szeretetté, mert két különböző dolog, viszont szerelem önmagában szeretet nélkül nincs, azt fellángolásnak, vágynak hívják, de nem szerelemnek, a szerelem sokkal tartalmasabb érzés, és együtt jár a szeretettel, anélkül nem is jön létre igazi szerelem.


Anyai nagyszüleimet tudnám példaként hozni, akik anno nagyon egymásra találtak, nem múlt el a szerelem idős korra sem, csak sokkal mélyebbé vált, de ugyanúgy szerelem maradt, mint fiatal korukban. (apai nagyszüleimet nem tudom, ők már nem élnek, a nagymamát már nem ismertem, nagyapámat is alig)

2015. szept. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7-esnél a pont.
2015. szept. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Azzal vagyok, akit választottam. Ő nem az az ideális álompasi, akit valaha elképzeltem magamnak, van, amiben jobb, van, amiben rosszabb nála. A szerelem is más formában jött, gyöngédebben, de ellenállhatatlanul. 5 év után ez nem ugyanaz az érzés, mint az első évben, de attól még nem tudnám vagy akarnám nélküle elképzelni, és azt sem, hogy mást választanék helyette. Azt hiszem, sokat tanultam az utóbbi pár évben a szerelemről, amit korábban nem tudtam. De azzal vagyok, akit magamnak minden tekintetben kiválasztottam.
2015. szept. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Én egyszer poénból leírtam hogy milyen külső és belső tulajdonságokat szeretnék majd a pasimban. Már több mint fél éve együtt vagyok életem első barátjával, és a legtöbb pontban stimmel (olyan nem hogy szeme színe, szóval apróságok). Remélem sokáig együtt leszünk, mert nagyon szeretem. De ha úgy alakulna is, hogy nem, akkor is örülök, hogy rátaláltam. :)
2015. szept. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!