Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az mit jelenthet, hogy ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelenthet, hogy ha az az ember akivel együtt élek pár hónapja azt mondja, hogy régebben jobban szeretett engem?

Figyelt kérdés
2015. aug. 19. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt helenti hogy már nem szeret ugy mint régebben...hát ebben mi olyan nehéz van értelmezni?:D
2015. aug. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. elmúlt a rózsaszín köd, és már nem szerelmes, de azért szeret

2. már inkább kihajítana, de fél megmondani teljesen nyíltan

2015. aug. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azt gondolta, hogy ez jól fog esni neked. :D
2015. aug. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elmúlt a rózsaszín köd és másként érez.

Ettől még szerethet. Az, hogy ebből mi lesz, mit hoztok ki, csak rajtatok múlik.


Nálunk ez nem változott, miután jobban ki/megismertük egymást, a hibáival együtt is el tudtuk fogadni és szeretni, azt aki, vagyis önmagáért. Mikor a páromra nézek őt látom, nem tudom máshogy írni, szeretem, amilyen, lassan 4 éve együtt.

2015. aug. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!