Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogosan esik rosszul a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fényember kérdése:

Jogosan esik rosszul a barátomtól, hogy a szex miatt fázom fel mindig és még csak fel sem ajánlja hogy fizeti a felét vagy valami?

Figyelt kérdés
Nem új keletű a dolog. Januárban egyszer eléggé durván felfáztam (hideg padon ültem). Viszont azóta a szex után mindig felfázási tünetek jönnek elő de nagyon max 5-6 napig tart és annyira nem durva csak nagyon "csípek" mintha valami erős paprikával kentek volna be oda lent. Oké tudtam, hogy elmúlik, utána is olvasgattam ...aztán most eléggé be durvolt és nem akar elmúlni. Olvastam erről a tőzegáfonya kapszuláról azt olvastam olyan 2000 ft környékén van (nem akarok megint antibiotikumat mert roncsolja a flórámat..). Mondtam is barátomnak (ő ezekről a tünetekről meg hogy mennyire fáj persze tudott) és mondtam neki hogy majd próbálok valahonnan rá pénzt szerezni. Erre annyit mondott hogy jólvan. Hát oké...én meg arra gondoltam hogy ezt nem egyedül csináltam magamnak..neki is szerepe van benne...és nem tudom..jogosan esik rosszul hogy még csak fel sem ajánlotta?

2015. márc. 31. 21:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
órvóós?
2015. márc. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
Elég spúr lehet ha nem jut eszébe magától hogy segítsen neked,és megvegye .... :s
2015. márc. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Szóval egyáltalán nem biztos, hogy felfáztál, de ha felfáztál is, nem az ő hibájából és ezek után elvárod, hogy fizessen?
2015. márc. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 RRR ***** válasza:
94%

ne célozgass:mond meg kerek perec mit akarsz

mi pasik ezt értjük

utálunk barkochbázni

és

lobogj el nődokihoz,ne te találd mi as bajod és mi jó rá

2015. márc. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
74%
Hacsak nem kényszerített, hogy a hideg padon csináljátok, nem valószínű, hogy az ő hibája. Inkább vizsgáltasd meg magad, hogy egyáltalán mi ez, lehet, hogy valami fertőzés.
2015. márc. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
25%
Hát nem tudom, de minek kefélsz a hidegben? Nem kéne mindenhol szét tenni a lábad.
2015. márc. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 To7ka ***** válasza:
49%
Ha tudod, hogy könnyen felfázol, hagyd magadon a zoknit, vagy takarózzatok be. És természetesen nőgyógyásszal beszéld meg a tüneteid, azért a tőzegáfonya se tesz csodákat. Hordj derékmelegítőt, stb stb. Nagyon fura, hogy amikor nem éltek együtt pénzt kérsz a barátodtól mert felfázol. Nem hiszem, hogy jogosan várnád el, nem családtagod, és azért ez nem éppen az ő hibája, hogy szexeltek és felfázol. Mintha szívességet tettél volna neki a hancúrral, és fizessen érte, mert nem figyeltél magadra és felfáztál. Háát.. Nem az igazi
2015. márc. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál 1# de csak antibiotikumot írt fel valamikor meg csak annyit mondott hogy nincs semmi gond sem elmúlik..aha..inkább utána olvastam meg körbekérdezősködtem :)
2015. márc. 31. 21:21
 9/26 anonim ***** válasza:
57%
Ezek a tünetek fertőzéstől vannak, amit valószínű a barátodtól kapsz. Minden szex után menj el pisilni és mosakodj meg.
2015. márc. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
hátha neked nincs pénzed rá és mégse segít hogy meggyógyulj, akkor ja.
2015. márc. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!