Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyiket választanátok? Aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanátok? Aki nagyon szeret es ezt 1000x bebizonyította de szerelem felé nincs csak szeretet vagy akit jobban szerettek de sokkal többször megbántott és mindig inkább azt bizonyítja hogy nem szeret?

Figyelt kérdés
elmagyarázni hosszú ezt ezért csak így költőien :) előre is köszönöm

2015. szept. 3. 21:10
1 2
 1/18 I Transpire ***** válasza:
88%

Egyiket sem.

Voltam már ilyen helyzetben, és végül jött egy 3., aki nagyon szeret, ezt 1000x be is bizonyította, és én is pont ennyire szeretem őt.

2015. szept. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 opened paradise ***** válasza:

Az elsőt.

Ha valaki nem szeret,akkor azt én se tudom,dettó fordítva.

Ha még meg is bántana,akkor már rég csak múlt lenne,mert ilyen mellett nem maradok.

2015. szept. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Az első.

Előbb-utóbb a másodikkal is csak szeretetté változna a szerelem, és akkor megbánnám, ha őt választanám.

2015. szept. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
de akkor miért nem tudok elszakadni attól aki azt mondja hogy szeret ?es a másikat szeretem már csak nincs az a vad szerelem aminek elején lennie kéne :( ő meg régóta engem szeret nagyon :(
2015. szept. 3. 21:18
 5/18 A kérdező kommentje:
tehát mégis ahhoz ragaszkodok még mindig a sok év miatt aki többször bántott
2015. szept. 3. 21:19
 6/18 anonim ***** válasza:

Egyiket sem.

Az elsőt azért nem tudnék olyan mellett élni, akit nem igazán szeretek, sőt valaki mást szeretek.

Majd hülye lennék! Nem vagyok én elítélve! :)

A másodikat meg pont azért nem, mert nem szeret. Ez meg fordított helyzet. Hiába szeretem, ha ő nem viszonozza. Ez sem vezet sehova.

2015. szept. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
és vajon megtudnám elsőt szeretni?? szerelemmel??
2015. szept. 3. 21:29
 8/18 anonim ***** válasza:
Jaj, ez annyira felesleges! Az elsőt választanád úgy, hogy közben a másodikat szereted? Tudod, hogy ez mekkora átverés? Én az ő helyében piszok megalázónak érezném.
2015. szept. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
igaz :/ amúgy őt is szeretem meg nagyonj ól érzem magam vele csak a szerelem hiányzik,ami az elején kellene
2015. szept. 3. 21:36
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem tisztába kellene jönnöd magaddal, mert ha belekezdesz valamibe az egyikkel, de utána kiderül, hogy mégsem tudod elfelejteni a másikat, vagy ha őt el is tudod, de az 1-es sráccal kapcsolatban rájössz, hogy csak barátiak az érzéseid és te másra vágysz, akkor nagyon megbánthatod.
2015. szept. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!