Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 18/f Életem első nagy szerelmé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18/f Életem első nagy szerelmében óriásit csalódtam, annyira tönkre tett lelkileg h akárkivel jövők össze nem tudok meg bízni benne félek hogy megcsal vagy átver. Tudnátok segíteni hogy mit hogy tegyek?

Figyelt kérdés
Nem akarok megint össze törni lelkileg nem bírnám ki,2 hónapja össze jöttem egy lánnyal és kezdem meg szeretni eléggé, de félek attól hogy nagyon szerelmes leszek és koppanok egy nagyot. Hogy érjem el hogy én legyek a mindene és ne akarjon megbántani? Ö egy 17 éves lány és szűz..

2014. ápr. 23. 19:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Drágám még nagyon sokat fogsz csalódni az életben. Vedd úgy,hogy minden szakítással közelebb kerülsz az igazihoz.
2014. ápr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Sajnos csak azt tudom mondani, hogy ilyennel még találkozni fogsz, mivel fiatal vagy. Lépj túl rajta, keress új barátnőt. Fel a fejjel. Előtted az élet, tele lehetőségekkel!
2014. ápr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De én szeretném hogy a mostani barátnőm nagyon belém zúgjon, és akkor nem kell megint átélnem azt az érzést :) Szüleim-el is beszéltem erről és már orvoshoz akartak küldeni annyira rosszul voltam :/
2014. ápr. 23. 19:38
 4/17 anonim válasza:
Sajnos nem tudod elkerülni a csalódást de legyél erős mert akkor bízni fogsz a barátnőidbe és elfelejted azokat a fájdalmakat amit régen okoztak neked én 28. Éves vagyok 2barátom is megcsalt akit nagyon szeretem de mostmár férjnél vagyok van egynagyon szép kislányunk hagyunk egymásnak teret hogy ő is szabad legyen meg én is hagyj a barátnőidnek egy pici teret és ha tényleg jó kapcsolatott akarsz akkor probálj bizni mert az ölimeg a legjobban a kapcsolatott
2014. ápr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem akarsz többet csalódni a nőkben, akkor fogadjál meg 2 jótanácsot!

1. Egy nőnek nem hisszük el egyetlen szavát sem!

2. Meg a többinek sem!!

2014. ápr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
4. válaszoló köszönöm szépen,és örülök hogy neked össze jött :)
2014. ápr. 23. 19:45
 7/17 A kérdező kommentje:
5. válaszoló, nem voltál még szerelmes
2014. ápr. 23. 19:47
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem szégyen egy jó pszichológus (mindenkinek szüksége lenne rá, néhányszor az élete folyamán). El kell menni egyhez és helyére tenni a dolgokat! Nem terhelheted a saját lelki problémáid egy ártatlan lányra, és nem zsarolhatod érzelmileg azért, hogy biztonságban érezd magad. A megoldás benned van, nem a helyzetekben és nem másokra való támaszkodásban! Dolgozz magadon, ha kell segítséggel! N30
2014. ápr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Neked is összefog csak probálj kicsit jobban bízni ne törödj a múltal mert az már elmúlt a lényeg hogy mutasd ki hogy szereted a barátnődet azt szeretik a lányok nem kell hogy állandóan mond neki hogy szeretlek csak húzd magadhoz csak úgy adj neki egy puszit néha a lányok az ilyen aproságokat jobban szeretik mint az ajándékokat (persze ez lánytól függ ) de sok sikert kivánok hogy jó legyen az új kapcsolatod :)
2014. ápr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Soha ne hagyd hogy valaki a mindenedde váljon, mert ha elveszted nem marad semmid!!

Én ehhez tartom magam. Voltam szerelmes,.és pont az támadt hátba akiről eskudni mertem hogy ő aztán biztos nem, ő nem olyan.. (.megbocsajtottam, együtt vagyunk , de nem tudok bízni..)

2014. ápr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!