Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi miatt tudtok felnézni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi miatt tudtok felnézni egy férfira? Mennyire fontos ez?

Figyelt kérdés
2015. szept. 7. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
magassága
2015. szept. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
vagy mert épp ülök, ő pedig áll
2015. szept. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Önálló döntések első sorban (nem haveroktól kérdezni a véleményt és a rokonoktól .. )
2015. szept. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Őszinteség, szavahihetőség, az adott szó betartása minden körülmények között, lelki tisztaság és bőség, tudás, ismeret, humor stb.
2015. szept. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hatarozottsag, jozan dontesek, szavahihetoseg, higgadtsag.
2015. szept. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte, egyenes jellem, de nem bántó módon az. Intelligens és segítőkész. Empatikus.

Tisztelettel fordul mások felé ezért bennem is tiszteletet ébreszt.

2015. szept. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-nál is pont van:)
2015. szept. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én akkor tudok felnézni rá, ha képes emberien viselkedni a többi emberrel. Vagyis ha nem bánt, aláz, szégyenít meg senkit, ha igyekszik a lehető legjobban állni másokhoz. Például nekem minden pillanatban hatalmasat nő a párom a szememben, amikor látom, hogy a körülötte lévőkre mosolyog, azok visszamosolyognak rá a krdves, udvarias modora miatt vagy amikor látom, hogy egy kisgyerekkel aranyosan játszik. Szóval összességében: fontos, hogy fel tudjak rá nézni és én ezzel kapcsolatban tudok, hogyha látom, hogy ey szerethető ember, akit mások is szeretni tudnak.
2015. szept. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

-Intelligens

-Vannak céljai, ambíciói

-Kitartó a céljait illetően

-Nem másokat hibáztat, hanem magában keresi a változás lehetőségét

-Együttérző mások problémáival szemben

-Vállalja a gyengeségeit is, nem akarja mindig az "erős férfi" illúzióját kelteni

2015. szept. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nos ebből csak a második és a harmadik nem igazán vall rám, mert van célom az, hogy megtaláljam a tehetségemet, szabadidőmben olyan dolgokat csináljak amibe örömöm lelem és olyan munkát végezni is. Csak az a baj, hogy nem találom ezeket és nem szeretném, ha emiatt valakinek nem kellenék. Rosszul esik az, hogy már elmúltam 25 éves és nem tudom azt, hogy milyen szabadidős tevékenységet végeznék szívesen, milyen munka lenne nekem a legtesthezálóbb és a mostani szakmám mellé milyen iskolát végezzek el pluszba.
2015. szept. 8. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!