Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, férfiak! Titeket hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Titeket hogyan érint, ha egy lány, aki tetszik nektek, hozzátok ér?

Figyelt kérdés
Úgy értem pl beletúr a hajatokba, megsimogatja a hátatokat vagy a karotokat, esetleg a nyakatokat... Mit éreztek ilyenkor? Mi jár a fejetekben?:)

2015. szept. 7. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már attól kiugrok a bőrömből, ha csak a kezemhez ér. :D Múltkor megölelt, és egy óráig azt sem tudtam hol vagyok, annyi endorfint kaptam hogy úgy éreztem magam, mintha be lennék állva.
2015. szept. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nyilván jól esik, örülök neki és viszonozom is. :)


24/F

2015. szept. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha számítok az érintésre akkor engem jól érint.
2015. szept. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 RRR ***** válasza:

szeretem,élvezem

mekkora orgazmust fogok neki okozni

2015. szept. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen nem gyakran történik meg,de biztosan bizseregne mindenem a legapróbb érintésétől.
2015. szept. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Agyi elektromos kisülésként, melyből remélhetőleg nagy közösülés lesz idővel. :D
2015. szept. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
most csak egy példa konkrétan. pénteken pontosan ez történt, csak sajnos elszaladt velem a ló szesz terén és én hülye nem nagyon reagáltam.de am nagyonjó. egészséges az egómnak,megnyugtat meg minden. csak sajnos már nem merem készpénznek venni. amúgy ha tetszik egy lány még annak is örülök ha rámnéz XD
2015. szept. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen örülnék neki! Simogatós fajta vagyok, oda-vissza örömmel tölt el az érintés!
2015. szept. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!