Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, mit csináltok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit csináltok, ha a kiszemeltetek nem csókol meg?

Figyelt kérdés
Előkészitettetek mindent, adtátok a jeleket, mindent megengedtetek neki... és a csók nem történt meg. Ilyenkor mit tesztek? Idegesek lesztek?
2015. szept. 10. 00:35
 1/5 Clark Kent.. ***** válasza:
Kéretik magukat, és ha a srác ennek ellenére nem veszi a lapot, egy idő után - ami lánytól függő, lehet 2-3 hét, vagy hónap is - durci lesz, és tovább lépnek.
2015. szept. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lennék ideges, lecsorogna, hogy többet láttam bele a dolgokba a részéről, mint kellett volna, és szépen igyekeznék leépíteni magamban az érzést, illetve - amellett, hogy maradnék barátságos, - abbahagynék mindenfajta további közeledést.
2015. szept. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem voltam ideges, vartam kicsit aztan kozelebb leptem hozza adtam egy szajra puszit o Pedig magahoz rantott a derekamnal fogva es megcsokolt

Azota is o a mindenem 3,5 eve vagyunk egyutt.

18/L

2015. szept. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire akarom, és mennyire veszett fejsze nyele. :-)


Ha látom, hogy semmi nem lesz belőle, nem kölcsönös, akkor továbblépek és idővel jön más, de nem erőltetek semmit, ha azt látom, hogy csak a helyzet nem alkalmas, de ha alkalmas lenne, lépne, csak nagyon faramucin alakulnak a körülmények, akkor kivárásra játszom. Voltam már mindkét helyzetben.

2015. szept. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az attól függ, mennyire akarom...

A mostani páromról tudtam, hogy eléggé félénk, ezért betudtam annak, hogy még több biztatásra van szüksége, ezért még egyértelműbb helyzetet teremtettem. Ott már spontán jött a csók. :)

2015. szept. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!