Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ez? Teljesen tanácst...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Teljesen tanácstalan vagyok, már ez a sokadik ilyen eset és nem tudom miért lehet. Bővebben: Megtetszik egy srác, én is tetszem neki, minden jól megy, randizgatunk, ismerkedünk, aztán ez ennyiben marad mindig.

Figyelt kérdés
Mert, ahogy komolyodna a dolog én onnantól nem akarom, gondoltam arra, hogy megijedek és ezért, de nem. Egyszerűen elmúlik az érzés, onnantól nem tetszik, nem akarok tőle semmit. És nem tudom miért lehet ez, nem érzem magam válogatósnak, persze, azért ne drogozzon stb. tehát ilyen alap dolgokhoz tartom magam. Egyszer azt érzem, hogy igen már jó lenne egy komoly kapcsolat, de ez csak ideig-óráig van..és utána teljesen megszűnik ez az érzés. Szóval a segítségeteket szeretném kérni, hátha tud valaki segíteni, mert én nem tudom miért lehet ez. és már komolyan azt gondolom, hogy velem van a baj..:(

2015. szept. 10. 20:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem vagy még kész egy kapcsolatra. Még nem akarod igazán. Nincs tökéletes partner, arra hiába vársz.
2015. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!