Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek is álomvilágban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is álomvilágban élek hogy komoly kapcsolatot szeretnék egy kedves aranyos, hűséges, szeretnivaló természetű férfit? 22/N

Figyelt kérdés
egyet és utolsót olyan nagy kérés lenne ez a mai világban? hozzám ilyet nem sodor sajnos a szél, ha igen akkor nem vesz észre:(
2015. szept. 13. 16:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%
Kedves kérdező, a világ tele van ilyen férfiakkal, és tudod mi a nagy helyzet? Szinte mind magányos, ugyanis nektek nőknek ők nem kellenek. Én komoly kapcsolatot szeretnék egy aranyos, kedves, hűséges, őszinte, szeretnivaló lánnyal, és ugyanezt nyújtani is tudom egy kapcsolatban, továbbá humorom, menő állásom és intelligenciám is van, mégsem kellek a kutyának sem, ilyen férfiakra ugyanis nincs igény. Szerintem téged is számos ilyen férfi vesz körül, de nem veszed őket férfiszámba, mert nem ők a helyi menőcsávók, és nem verik a mellüket, mint a gorilla, valamint nem az az életcéljuk, hogymattrészegre igyák magukat minden hétvégén. Nyisd ki a szemed, mert ha nem találsz ilyen férfit, akkor vak vagy, vagy nem ilyet keresel. És ismételten ne a helyi menőcsávók között keresgélj!
2015. szept. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
25F
2015. szept. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Legegyszerűbb, ha szétnézel a barátzónádban.
2015. szept. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha van valaki aki tetszik, neked kéne lépni és nem a csodát várni...
2015. szept. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én is, hasonló tulajdonságokkal rendelkező nővel.


Bár rájöttem, hogy szép álom marad!

2015. szept. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Csak a tekintetben élsz álomvilágban, ha jobban kinyitnád a szemed, és észrevennéd azokat a srácokat, akiket eddig visszautasítottál, akkor rájönnél, hogy nagyon is reális életet élhettél volna. De olyan tökéleteset hajtasz, olyan ideálképet, ami a fejedben létezik, és ha kicsit is eltér a képtől, elhajtod.
2015. szept. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

9-es válaszoló.

Jó olvasni, hogy valaki itt találta meg a párját.

Én is már ismerkedtem erről az oldalról, nem is egy lánnyal találkoztam már innen személyesen, de eddig még komoly dolog nem lett. Jó 2 lánnyal lett szex. Nem mondom, hogy az nem jó. :D De egy párkapcsolat sokkal jobb.

2015. szept. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!