Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet a legkönnyebben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet a legkönnyebben, leghamarabb túllépni valakin, akit egyébként nem szeretnél elfelejteni, de nincs nála esélyed?

Figyelt kérdés

Plátói szerelemről van szó, sosem jártunk.

Könyörgöm, csak azt ne mondjátok, hogy idő. Már 3 éve várom, hogy elmúljon ez az érzés, de csak nem akar...


/L



2015. szept. 14. 23:44
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#8: Szűz vagyok, úgyhogy nem hiszem, hogy mindenféle jött-menttel le kéne feküdnöm...


#10: Az a baj, hogy teljes mértékben tisztában vagyok a rossz tulajdonságaival, amiből mostanság elég sok van. Elképesztő mértékben megváltozott az elmúlt 1-2 évben, tisztára olyan fiú lett belőle, akit normál esetben utálnék. De őt valami miatt mégse tudom utálni. :( Pedig tényleg számos okom lenne rá.

2015. szept. 16. 16:27
 12/12 Cila123 ***** válasza:
Ki nem álléhatom ezt a daganatos agyakat, akik minden megoldást a lefekvésbe látnak. Bunkók!
2015. szept. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!