Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem hiszem el, hogy a lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hiszem el, hogy a lány, akit kiszemelten magamnak már külföldön van és más pasival. Olyan mintha kést döfnének a szívembe. Nem bírok aludni. Belefogok dögleni?

Figyelt kérdés

Rossz látni, hogy ő míg kint boldog, én az ötletelen, magyar rideg valóságban rohadok és szenvedek. Inkább ütném át a tenyeremet egy szeggel, hogy inkább az fájjon jobban, mint a szívem helyén lévő hasadék.


28/F


2015. szept. 16. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Ammen.
2015. szept. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok sikert...
2015. szept. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bele fogok dögleni helyett azt olvastam, hogy beleböfögni! Xd Nálam ilyenkor sokat segít ha külső szemlélőként vázolom magamat. Nem látod magad kicsit röhejesnek és vesztesnek, hogy a lány után kajtatsz, aki nagy valószínűséggel lepattintana? Olyan pedig nincs, h nincs még 1 olyan lány. Kicsit bővítened kellene az ismertségi körödet.
2015. szept. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyenek lesznek még az életben barátom, készülj fel! Az a csaj,akibe annak idején szerelmes voltam egy haverommal jött össze egy házibulin, gyakorlatilag előttem, bár próbálták titkolni, meg próbáltak hülyének nézni,de csak a vak nem látta,hogy van köztük valami, ja a csaj előtte velem "járt" 2 hónapig. Mit tudtam csinálni, semmit idegeskedtem,bosszankodtam pár napig, aztán elfelejtettem.
2015. szept. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1, Massal boldog a lany, ideje tullepni es mas lany utan nezni.


2, Ha faj latni, hogy boldog, szakitsd meg vele a kapcsolatot, torold le facebookon, stb. Ha nincs szem elott, hamarabb csitulnak az erzesek.


3, Ha szenvedsz a magyar rideg valosagban, menj kulfoldre te is, szerintem senki nem tart ott eroszakkal. En is kijottem, tok egyedul, segitseg nelkul, nem kell ahhoz par, hogy kulfoldre koltozzon az ember.

2015. szept. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy te kiszemelsz valakit magadnak, őt semmire nem kötelezi.

Ha a külföldi életére irigykedsz, akkor neked is áll a zászló: mehetsz te is külföldre, kezdj új életet, új kapcsolatot ahelyett, hogy panaszkodnál.

2015. szept. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!