Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy féltetek párkapcsolatot kezdeni valami miatt?

Figyelt kérdés

Vagy az a személy, akivel ti szeretettetek volna többet, félt párkapcsolatba menni?

Miért/mitől féltetek? Elmúlt? Ha igen, hogy? Ha nem, mi lett veletek?


Most én elég hülye helyzetben vagyok egy sráccal, akar is meg nem is. Sokszor az volt a "kifogás", hogy mi van ha nem megy és szakítunk, és akkor nem lesz ilyen szoros a kapcsolatunk, mint most. Vagy mi van, ha ő nem szeret úgy belém, de én belé igen, és nyilván akkor szakítunk, és bántani fog. Akármelyik történik, már nem leszünk barátok se, és akkor nem lesz ilyen mély a kapcsolatunk.

Néha úgy érzi hogy "nem kellene" kapcsolatba kezdenie velem, de aztán mégis úgy érzi, hogy igenis kellene. Féltékeny más pasikra, zavarja ha randi céljából találkozok mással. Már olyanok vagyunk mint egy pár, minden nap beszélünk, heti 3-4x találkozunk, 4-8 órákra. Tervez velem, ide-oda akar velem menni, ezt-azt csinálni - és nem csak mondja, meg is valósulnak a tervek. Mégis, ilyen se veled se nélküled kapcsolatban vagyunk. Mit kellene vele csinálnom???



2015. szept. 17. 00:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem is arról volt szó, hogy féltem, inkább úgy fogalmaznék, hogy nem tudtam bízni. Nem csak benne, hanem senkiben, pedig nagyon szerettem volna. Rájöttem, hogy akármennyire is akartam volna ezt a srácot, nem voltam még kész egy új kapcsolatra az előző után.


Nem tudsz vele mit csinálni. Adj neki ultimátumot, ne szórakozzon már veled hetekig, hónapokig.

2015. szept. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen helyzetben, igen. Két évre ragadtam bele, azt hittem, majd idővel változik... de nem. Egyre jobban begörcsölt, ha kapcsolatról volt szó, viszont igényt tartott a törődésre. Kisajátított magának, de nem nyújtott teljes értékű kapcsolatot.

Sok időbe telt, mire szépen leépítettem magamban a dolgot, és amikor lett új kapcsolatom, akkor a barátság is nagyjából megszakadt (és nem rajtam múlt... nem tudott örülni a boldogságomnak, ami azért egy barát esetében alap lenne...)

2015. szept. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én voltam így, évekig, de nem is nagyon próbálkoztam, féltem, hogy ugyanaz megismétlődik, mint az exemmel, amíg nem tudok kikeveredni azokból a körülményekből, amik annak a kapcsolatomnak a végét okozták. Ehhez több idő kellett, mint eleinte gondoltam, nem tudtam siettetni, de mostanában rendeződni látszik. Mondjuk úgy, hogy már látom a fényt az alagút végén. :-)
2015. szept. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!