Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok baj az, ha valakiből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok baj az, ha valakiből hiányzik a céltudatosság? Mennyire tolerálnátok?

Figyelt kérdés
2015. szept. 17. 11:41
1 2
 1/14 Sunshinedoll ***** válasza:
Szexpartnernek ok, hosszú távra nem jövök össze céltalan alakokkal.
2015. szept. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem, sokkal jobb az mikor a csávó céltudatos és ezért 0-24ben robotol és sosem fogod látni :)


Ja de a ravatalon mikor meghal 48 évesen a munkamániába.


Vagy még jobb ha a céltudatosság amolyan "Adu Ász" módon tör fel...


Ő egy cétudatos férfi


[link]

2015. szept. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok céltalan csak nem vagyok annyira törtető típus. Most ez miért olyan nagy baj? Szeretet sokkal fontosabb, mint a pénz és ketten jobb segíteni egymáson, mint egyedül szenvedni valamivel. Nekem ez a véleményem az úgymond céltudatosságról.
2015. szept. 17. 11:57
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A munkamánia és a céltudatosság két külön dolog. Szeritnem baj. Fontos, hogy legyen céltudatos.
2015. szept. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A törtetés és a munkamánia egészen más, mint a céltudatosság. Igen, baj, ha valakiben egyáltalán nincs meg.
2015. szept. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, nekem bejönnél.
2015. szept. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azért szemétség valakitől elvárni ezt, mert én szeretném megtalálni az utamat, de fogalmam sincs, hogy miben vagyok igazán jó és ez bánt. De ha két ember szereti egymást, az többet ér, mintha egyedül bajlódna és kettesben könnyebben meglehet találni az utunkat.
2015. szept. 17. 13:09
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez egy pontig igaz. Azonban gondj abba is bele, hogy ha mondjuk a társaddal történik valami, baleset, betegség, akkor egyedül nem tudsz megállni a lábadon, vagy majd a gyerked eltartani. És most nem is csak anyagilag értem, hanem lelkileg is, ok mindenkit megvisel az ilyen, de ha ilyen lenne meg felkötnéd magad? Ha pl a párodal van közösen egy válllakozásotok, akkor ha ő nem lenne,hirtelen meghalna utána Te tudnál e a papírokkal bánni, gazdasági, jogi dolgokkal, intézni az ügyeket stb. Nem lesznek mindig szülők sem, barátok sem, és ez ii céltudatosság, ha látják rajtad, hogy önállósodsz és egyedül is megtudnád oldani a dolgokat, ha a szülők nem lesznek, ha a pároddal ne adj Isten történne valami.
2015. szept. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Azért szemétség valakitől elvárni ezt"

Nincs ebben semmi szemétség. Mindenkinek vannak elképzelései, elvárásai a leendő párjáról, hiszen elvileg együtt élik majd le az életük.

Olyan nincs, hogy tökmindegy kicsoda és milyen tulajdonságokkal rendelkezik. Vagy ha van, akkor ott már eléggé gondok vannak.

2015. szept. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nemcsak a pénzről van itt szó, hanem az életcélokról, vagy a kisebb célokról. Hogy egyáltalán vannak céljaim és teszek értük.
2015. szept. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!