Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Több probléma okot adhatnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több probléma okot adhatnak a több napos hangulatingadozásra?

Figyelt kérdés
A barátommal több mint fél éve alkotunk egy párt. Sajnos az előző házassága még a mai napig kihat az életére (bíróság, magas gyerektartási díj, veszekedések az exfeleséggel...), ráadásul betegállományra kényszerült egy műtétje miatt. Közben anyagi nehézségei is támadtak. Pár napja depresszió lett úrrá rajta (azt vettem észre). Van, h egyik pillanatban még semmi gond nincs, a másikban már lemegy a térképről. Próbálok a kedvembe járni, kedveskedek neki, igyekszek megértő lenni és nem idegeskedni rajta, higgadt maradni, de néha azt érzem, h én ezt nem bírom csinálni és aggódok a jövőnk miatt, h nekünk sosem lehet normális életünk, mert a múltja mindig vissza fog köszönteni. Ettől függetlenül szeretem, de előre gondolkodok, h esetleg a közös gyerekünket kitenném ennek a stressznek? Még főiskolára járok, ezért anyagilag nem tudom őt támogatni... Mit tegyek? Néha már az a kusza érzés is elfog, h más is van a pakliban, nem csak a múlt, hanem esetleg egy másik személy. Okot nem adott rá mert otthon van, de mégis. Sosem vádoltam meg ezzel alaptalanul, nem is fogom, de a fejemben sokszor megfordul ez a gondolat, még ha mondja is h a lánya után én vagyok a másik legjobb dolog az életében ami vele történthetett. Hogy kezeljem a dolgokat, h minden olyan legyen mint régen?
2015. szept. 18. 11:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is hasonló cipőben járok. Az én párom (bár már nem nevezhetem annak úgy látszik)is már egy hete eltűnt,elzárkózott előlem és nem tudom miért? Sajnos nem tudom neked megmondani mi lehet,de ha ő még szóba áll veled akkor próbáld vele megbeszélni.

2015. szept. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!