Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Két napos Acer gépem lefagy?

Két napos Acer gépem lefagy?

Figyelt kérdés
Vettem egy Acer-t op. rendszer nélkül, telepíttettem rá Windows 8-at, folyamatosan fagy le. Ez garanciális probléma, vagy nem? Köszi

2014. ápr. 6. 12:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Drivereket föltelepítetted? Amúgy inkább win 7-et használj, jobb, mint a 8.
2014. ápr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
WIN8-al én sem mérgezném a gépet, az egy szenny :) próbáld meg a 7et
2014. ápr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Én ehhez szőke nő vagyok. Megvettem, ismerős rakott rá Windowst, azóta műkötött, máig :(

Üzletben vettem két év garival

2014. ápr. 6. 12:46
 4/13 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, mik azok a driverek? Nem igazán néztem utána a gépnek, mert eredetileg úgy mentem oda, hogy egy másikat, egy Asust veszek, csak hát közölték, hogy az nincs amit szeretnék, pedig nem volt 20 perce, hogy felhívtam és azt mondták van.
2014. ápr. 6. 12:51
 5/13 anonim ***** válasza:
Tipikus eset, ismerős mondja "értek hozzá" és fölrak egy tört win 8-at, driverek (illesztőprogramok) nélkül, mert abban a tévhitben él, hogy win7/8-hoz már nem kell driver, mert az már eleve fölismeri a hardvereket. Amit tehetsz: 1. Rászánsz cirka 22000 FT-ot + munkaköltség, elviszed megbízható szervizbe a gépet és megkéred őket, hogy rakjanak fel neked egy win7-et. 2. Keresel valakit (megbízható embert), aki fölrak neked egy tört win 7-et, driverekkel, egy kis munkadíj ellenében. Vagy ha nem játszol a gépen, fölrakhatsz egy Ubuntu-t is, ahhoz csak vga driver kell. Vagy utánanézel neten a windows 7 telepítésnek: http://dirtywindows(PONT)hu/2013/12/16/windows-7-telepitese-lepesrol-lepesre/ a (PONT) helyére írj .-ot és https://www.youtube.com/watch?v=RhIc2MncE34
2014. ápr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szervizes srác rakta fel, nem első gépre. Az asztali gépemen is ő telepített és működik.
2014. ápr. 6. 13:08
 7/13 anonim ***** válasza:

Akkor vidd vissza, és kérdezd meg, hogy "Ez most ez így mi?"!

G.

2014. ápr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon örülön a válaszoknak, de ezek szerint ez nem tartozik a géphez tartozó garanciális hibákba.
2014. ápr. 6. 13:11
 9/13 A kérdező kommentje:
Meg fogom kérdezni.
2014. ápr. 6. 13:12
 10/13 levis56 ***** válasza:

Lehet hogy csak egy vírus és kémprogramkeresést kell csinálni,utána meg futtasd le ezt a két rendszerkarbantartót lehet hogy segít.

[link]

2014. ápr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!