Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Annyira utálom a stílusát,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira utálom a stílusát, hogy az utóbbi időben azt vettem észre, hogy tetszik, miért van ez?

Figyelt kérdés

Megőrjít a tudat,hogy egy olyan férfi tetszik,aki egy öntelt egoista felvágós pöfeteg,és még csak nem is jóképű!

Mi van velem?

Egy munkahelyen dolgozunk már 4 éve,és soha ki nem álltam őt,most meg,pfff...kiborít a tudat.



2015. szept. 18. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Csak nőből vagy.
2015. szept. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen-igen, kedves sorstársnőm. Ez egy megfejthetetlen rejtély. Én is egy ilyen helyzetbe kényszerültem, miszerint egy vérbeli egoistába szerettem bele akiből árad a felsőbbrendűségérzet. Egy nagy se gg fej. Már bcsánat. De mégis elvarázsolt. A modora magávalragadt, de mégis taszít. Ki tudja.
2015. szept. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hej, ha engem mindenki imádna aki utálja a stílusomat... :D


Amúgy a legjobb stílusa kb. ezeknek a karaktereknek van (viselkedésre)

[link]


[link]



Élő szmélyek között pedig. Torgyán József, a vörös Khmerek, Galla Miklós.

2015. szept. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nalam ugyanez van, en sem ertem, ki nem allhatom egy irritalo barom, de mar annyira taszit h vonz:-))Tok gaz, h az iroda legnagyobb s.feje tetszik, utalom magam erte es nem is ertem, es sztem ennel a szintnel mar nincs lejjebb:-))


Megis amikor egymas szemebe nezunk, akkor megall a vilag es beindul a Discovery Channel, es kb csak a szexen kattogunk:-)))))

2015. szept. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Semmi gond lànyok. Azt nem lehet szabàlyozni, hogy kihez vonzódik valaki és kihez nem. A racionàlis énetek ezért veszekszik az ösztönössel. Ne útàljàtok magatokat ezért. Annyit tehettek, hogy olyan pasit kerestek, aki ugyanúgy fel tud izgatni szexuàlisan, de nem se ggfej mellette. Mondjuk ilyen kevés van.
2015. szept. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Belterjesség.
2015. szept. 19. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!