Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy férfi, megmondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy férfi, megmondjam neki?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam,hogy Facebook-on megírom neki,hogy tetszik nekem és szívesen megismerkednék vele.

27 éves vagyok,ő 33,és csak azért akarnám ezt,mert most már 2 hónapja tetszik,és mire várjak tovább,vesztenivalóm nincs.

Legalább megtudnám,hogy viszonozná-e vagy sem.

Szerintetek?



2015. szept. 13. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Rossz ötlet:) Sose kezdj egy férfinél. Gyakorold a türelmet.
2015. szept. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

27 évesen nem tudsz egyedül dönteni, hogy mit csinálj?? Ez már azért nagyon gáz, bocsi!


A te életed, ha tudod, hogy nincs mit veszítenivalód, akkor meg mirefel ez a kérdés itt, hisz már úgyis eldöntötted, hogy megmondod neki!


Van, aki azt mondja, mint én is, meg az első is, hogy ne tedd, hisz a kezdeményezés a férfi dolga, nem kéne felcserélni a szerepeket! Más, meg azt fogja írni, hogy a nők is simán kezdeményezhetnek!

Na erről csak ennyit!

2015. szept. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1 de buta vagy. A pasas nem is ismeri!

Te várd a sült galambot, a kérdező me megszerzi, amit akar!


Kérdező! Sok sikert kívánok, mi bajod lehetne? Hajrá!

2015. szept. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mi lett a férfivel? :) összejött?
2015. nov. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!