Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vonzó csajok! Belegondoltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzó csajok! Belegondoltatok már abba, hogy idős korotokban másképp fogtok kinézni?

Figyelt kérdés
Előre jelzem, nem provokatív szándékú a kérdésem, más is kíváncsi lesz a véleményekre. Minden nap nagyon sok olyan csajt látok, akin látszik, hogy semmi problémája az életben, élvezi azt és olyan vonzó, hogy minden pasi helyben megdöngölné ha tehetné. Emiatt pedig mindig elgondolkozok, azon, hogy vajon 60-70 évesen hogy fognak ők kinézni, mennyire lesznek vonzóak, de ez az elmélkedés fordítva is igaz, amikor meglátok egy igényes idősebb nőt és elképzelném, vajon 20 évesen hogy nézett ki. Ti hogy álltok ehhez a kérdéshez? Annyi pénzt fogtok költeni a szépségre, hogy annyi idősen mindannyian úgy fogtok kinézni, mint Sharon Stone, alapból úgy fogtok kinézni vagy egyszerűen beletörődtök. A "csúnyábbik" nemnek nem olyan vészes, mert hajhullásra ott a borotva, egy kis tetoválás, egy jó autó/motor egy kis pénzzel és idősen is élvezni tudjuk az életet (az erotikus szolgáltatásokról nem is beszélve), ha nem lesznek komolyabb egészségügyi problémáink. De nem tudom, hogy legfőképpen a "plázacicák" és az életvidám "kiscsajok" vajon, hogy fogják elviselni, ha nem őket bámulják meg a férfiak rosszabb esetben egyedül lesznek idős korukra?

2015. szept. 19. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Szépen is lehet öregedni, jobb esetben ilyenkor már van mellettünk valaki, aki ezen túl tud lépni, úgyhogy ettől nem igazán félek.
2015. szept. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

nem vagyok plázacica, de csinos, szép nőnek tarom magam. gondolkoztam már azon, hogy hogyan fogom elviselni a korral járó dolgokat, de nem aggódok. bízok abban, hogy olyan társat találok majd, akivel 70 évesen ráncosan is "szépek leszünk egymásnak" :)


a helyzet, amit felvázoltál, szerintem annak probléma, aki mindig csak a külsejével érvényesül fiatalon.. nos, én nem ilyen vagyok :D

2015. szept. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Én elfogadom, hogy telik rajtam az idő, még így 40-hez közel sem vagyok vészesen öreg, de már így sem akarok 16 évesnek látszani. Az én életem, a gondolkodásom, a világnézetem, de még a kapcsolataim is túlmutatnak a külsőségeken, úgyhogy nem ráz meg annyira, hogy mint mindenki, én is öregszem.

Viszont ismerek nagyon sok nőt, aki egyszerűen nem tudja elfogadni az idő múlását és úgy akar kinézni, mint a saját lánya, vagy rosszabb esetben mint az unokája.

Az jó, ha valaki ad magára, igényes, de mikor már ennyire kétségbeesetten próbálja megállítani, vagy visszafordítani valaki az időt, az már annyira nem egészséges hozzáállásra, önképre vall.

2015. szept. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, és nyilván senki sem akar megöregedni. De nekem az sem baj, ha egyedül maradok, mert lesznek állataim. :)
2015. szept. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szép fegyverkovácsné???????
2015. szept. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Az élet velejárója, hogy 60 évesen valószínűleg legjobb jóindulattal is 55-nek fogok kinézni és nem 20nak. Hál istennek van eszem, nem kötelességem mindig szépnek lenni. Egyébként meg igazából az emberen és az életvitelén múlik, hogy fog kinézni 60 évesen, egy nőt 40 éves kora felett már az izomtömeg tartja össze, én sűrűn járok edzeni, évi 365napban kenem magam fényvédővel, hogy a nap minél kevésbé károsítsa a bőröm, úgyhogy én annyira nem izgulok. 60 évesen is dögös leszek. Az meg kit érdekel, kit bámulnak meg a férfiak? Sosem a férfiak dicsérete határozta meg az önértékelésemet, 60 évesen sem az fogja.
2015. szept. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen engem ez a kérdés sohasem foglalkoztatott annyira.Éppúgy próbálok adni magamra most is,mint húszévesen,így a harmadik ikszhez közel,de szerintem ez ötven évesen is így lesz,mert nem szeretném elhagyni magam.Nem a férfiak nyálcsorgatásától teszem függővé az életkedvemet.
2015. szept. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
38%

Most bombacsaj vagyok. 15 évesen. Hát nem nagyon érdekel

Van valakim aki ha minden igaz 80 éves koromban is ott lesz. Kit érdekel hogy fogok akkor kinézni???? :)

2015. szept. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!