Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Te járnál egy ilyen férfival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te járnál egy ilyen férfival?

Figyelt kérdés

Nem rég megismerkedtem egy nagyon kedves sráccal,akinek millió jó tulajdonsága van,amit nagyon szeretek benne, de van pár dolog, ami elgondolkodtat,hogy érdemes lenne-e továbblépni vele.


-Napi egy doboz cigarettát elszív (már több,mint 10 éve)

-zenész, aki az elmúlt 8-10 évben a "csajok,buli,pia" elvet követte

-30 éves, de semmije sincsen, egy albérletben él az apjával

-a haverjai társaságában csúnyán beszél (kb. minden fél mondat tartalmaz egy káromkodást)


Szomorú vagyok emiatt, mert nem tudok neki segíteni. Beszéltünk arról pár hete, hogy megpróbálna leszokni a cigiről, de azóta sem határozta el magát. Én ezzel nem akarom nyaggatni,vagy ilyesmi,felnőtt ember, Ő tudja mit csinál. Csak aggódom érte...

Annak ellenére,hogy nem olyan rég ismerem, szeretem, és természetesen eszembe jut a családalapítás, együttélés.

Milyen lesz? A fizetése egyharmadát cigire költi, egyik albérletből megyünk a másikba,mert nem tudunk talpra állni? A gyerek meg füstben fog felnőni? Ezek nagyon visszataszító gondolatok,és rosszul érzem magam,amiért ilyenek egyáltalán az eszembe jutnak...


Lányok, ti mit gondoltok erről?

Ezeket el lehet fogadni idővel, hozzá fogok szokni?

21L


2015. szept. 20. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Szerintem te csak rosszul látod, mert megtetszett. Csajok buli pia elv, káromkodás, semmit nem csinál... Kicsit elmúlik majd a rózsaszín köd és meglátod, hogy nem is annyira rendes mint gondoltad.
2015. szept. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat!

Már a kezdetekről látom én is,hogy ezek a dolgok nem igazán jók. Csak nem tudom mennyire tudják a jó tulajdonságai egyensúlyozni az ellene szóló tényeket.

2015. szept. 20. 10:44
 3/9 anonim ***** válasza:
aki 30 évesen ilyen azzal én tuti nem kezdenék. Lehet azzal álltatni magad, hogy majd miattad megváltozik, de hidd el nem fog...
2015. szept. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azok a srácok akik azon sírnak, hogy a nőknek pénz, meg jóképű pasi kell, nagyon rosszul látják(nyilván nekik nincs pénzük, nem jóképűek,és azt hiszik ez a baj velük, de elárulom, hogy nem). Nekem van bőven pénzem, és jól nézek ki, mégis sokszor megtapasztalom, hogy a lányok inkább egy csöves kinézetű hippit választanak helyettem. Mostanában egyre többször látom azt, hogy a rendes lányoknak az ilyen lecsúszott bunkó prolik jönnek be. Itt a kérdező az élő példa, hogy a lecsúszott lerobbant cigis tapló jön be neki, mert nyilván az annyira férfias, az ilyen magamfajta visszafogottabb férfiak az ilyenekkel szemben labdába se rúghatnak, hiába néznek ki jól vagy van pénzük(pénzzel max ribiket lehet felszedni, normális lányokat nem). Épp ezért én kénytelen vagyok eljátszani a bunkó parasztot a lányok előtt akik tetszenek, mert régebben amíg magamat adtam mindig barátzónába kerültem, amióta viszont megjátszom magam, egy csomó csajt felszedtem már, ráadásul ilyen tipikus rendes kedves lányokat.
2015. szept. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Sajnálom, hogy ilyen rossz tapasztalataid vannak. Értem az álláspontodat,és hidd el,hogy ha megkérdezték volna tőlem valamikor,hogy milyen férfire vágyom, akkor biztos nem ilyen tulajdonságokat soroltam volna fel. Viszont nem csak ennyiből áll egy ember! Lehet ha nem játszanád meg a bunkót,hanem magadat adnád, azt többen értékelnék.

2015. szept. 20. 11:08
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért az valóban szomorú, hogy veled egyidős vagyok, nem cigizek egyáltalán, visszafogott vagyok, törekvő, hogy tartsak valahol az életben, "embert barátjáról" alapon normálisak az ismerőseim, de biztos vagyok benne, hogy ha ismernél, is ő tetszene inkább. Pedig nincs bajom a külsőmmel, és a személyiségemet is normálisnak, építőnek találom :) Nyilván én a gyerekeim kezét szeretném fogni 30 évesen, nem a gitárt/dobverőt, meg Limp Bizkit helyett szívesebben mennék szülőire, de ez már legyen az én bajom.


Én lányként sem járnék vele, az biztos.


De komolyan kíváncsi vagyok: mik azok a dolgok, amik ellensúlyozni tudják amiket leírtál? :)

2015. szept. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Nem tudom hogy tisztában vagy-e vele, de egy zenésznek hozzátartozik a munkájához hogy a gitárt meg a dobverőt fogja a kezében 30, meg 40, sőt még 50 évesen is.
2015. szept. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A napi 1 doboz cigi azért hosszú távon nekem veszélyesnek hangzik. Ne leszokni próbáljon, hanem eleinte legyen elég az a doboz 2-3 napig, majd 1 hétig és rendben is van. Mondjuk a nagymamám is évek óta naponta 1 dobozzal elfüstöl, meg mióta az eszemet tudom, dohányzik és kiváló az egészsége és van itthon dohányzó helyiség is, szóval nem csupa füst az egész ház.

30 évesen nem egy ismerősömnek kell lakótárs, mert drága egyedül az albérlet. Illetve megtakarítás lenne 0, ha egyedül élne az ember. Mondjuk többnyire párjukkal, testvérükkel élnek az ismerőseim. De pároknál az összeköltözésben az anyagi helyzet is mindig közre játszott, hogy úgy olcsóbb. De sokan akár csak haverokkal élnek együtt...

Én is rondán beszélek, ráadásul nő létemre.

Szerintem nincs vele gáz, meg amúgy izomból bukok a zenészekre is, és családot meg soha nem akartam. :D

De igazából beszéld meg vele ezeket így. Mert az is lehet, hogy neki másak a hosszútávú tervei és akkor az nem okés.

2015. szept. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, várom a további véleményeket! :)
2015. szept. 20. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!